---
title: "PRO COSMETIQUE AS (925975869): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PRO COSMETIQUE AS i Røros hadde 172 543 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Elin Brandsfjell. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925975869-pro-cosmetique-as"
---

# PRO COSMETIQUE AS

Andre helsetjenester ellers · Røros

- Org.nr: 925 975 869
- Daglig leder: Elin Brandsfjell (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 172 543 kr (−7,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 960 kr (Margin 0,6 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 1,6 % (svak). Opp fra −16,4 % i 2024
- Likviditet: 1,12 (tilfredsstillende). Opp fra 0,82 i 2024
- Soliditet: 65,5 % (meget god). Opp fra 61,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −16,4 % | 1,6 % |
| Driftsmargin | 2,5 % | −6,0 % | 0,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −25,7 % | 2,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,90 | 0,82 | 1,12 |
| Soliditet | 66,0 % | 61,7 % | 65,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 0,6 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 291 | 186 | 173 |
| Driftsresultat | 7 | −11 | 1 |
| Årsresultat | 7 | −11 | 1 |
| Driftsmargin | 2,5 % | −6,0 % | 0,6 % |
| Sum gjeld | 25 | 14 | 2 |
| Sum driftskostnader | 283 | 197 | 172 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 7 | −11 | 1 |
| Anleggsmidler | 30 | 30 | 30 |
| Omløpsmidler | 44 | 31 | 29 |
| Sum eiendeler | 74 | 61 | 59 |
| Egenkapital | 49 | 38 | 39 |
| Kortsiktig gjeld | 49 | 38 | 26 |
| Langsiktig gjeld | −24 | −24 | - |

## Ledelse og styre

- Elin Brandsfjell: Daglig leder og styrets leder
- Morten Homnes: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Osloveien 16A, 7374 Røros
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 86.993 Andre helsetjenester ellers
- Etablert: 26.10.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2021
- Størrelse: Nr. 881 av 1 076 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selskapets virksomhet er estetiske og medisinske behandlinger med botox, filler, deso og mesoterapi. Altså avansert hudpleie og alt som hører sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 28.01.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000034269&sokeverdi=925975869&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TRAINING OF LIFE AS](https://www.norscout.com/no/company/976870352-training-of-life-as) | Røros | - | 385 720 kr | - |
| [MOEN FOTTERAPEUT AS](https://www.norscout.com/no/company/935878365-moen-fotterapeut-as) | Røros | - | 39 452 kr | - |
| [JWP AS](https://www.norscout.com/no/company/937969104-jwp-as) | Røros | - | 908 878 kr | - |
| [KIROPRAKTORKLINIKKEN - BEVEGELSE I SENTRUM AS](https://www.norscout.com/no/company/993795739-kiropraktorklinikken-bevegelse-i-sentrum-as) | Røros | - | 1,22 mill. kr | +10,6 % |
| [FOTTERAPEUT KARI RYTTERVOLL AS](https://www.norscout.com/no/company/929081358-fotterapeut-kari-ryttervoll-as) | Røros | - | 1,28 mill. kr | +14,3 % |
| [TANNLEGE EDVIN GRÅDAL AS](https://www.norscout.com/no/company/977075114-tannlege-edvin-gradal-as) | Røros | - | 2,19 mill. kr | −54,1 % |
| [TANNLEGE MAGNE HOFSTAD AS](https://www.norscout.com/no/company/937782667-tannlege-magne-hofstad-as) | Røros | 5 | - | - |
| [BIOMED CLINIC AS](https://www.norscout.com/no/company/993237817-biomed-clinic-as) | Fredrikstad | - | 179 565 kr | - |

## Bedriftslister

- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Helsebedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 18.03.2026.
