---
title: "SUPREME ROASTWORKS GRÜNERLØKKA AS (925986836): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SUPREME ROASTWORKS GRÜNERLØKKA AS i Oslo hadde 9,71 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 10 ansatte. Daglig leder er Odd-Steinar Tøllefsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925986836-supreme-roastworks-grunerlokka-as"
---

# SUPREME ROASTWORKS GRÜNERLØKKA AS

Drift av barer · Oslo · Etablert 2020

- Org.nr: 925 986 836
- Daglig leder: Odd-Steinar Tøllefsen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 9,71 mill. kr (+3,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −346 008 kr (Margin −3,6 %)
- Ansatte: 10 (Ned fra 23 i oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 22
- oktober 2025: 23
- mars 2026: 24
- august 2026: 14
- september 2026: 15
- oktober 2026: 10

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −15,6 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −13,1 % i 2024
- Likviditet: 0,93 (svak). Ned fra 1,06 i 2024
- Soliditet: −4,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 9,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 16,9 % | −0,3 % | −13,1 % | −15,6 % |
| Driftsmargin | −2,6 % | 4,4 % | −0,1 % | −3,2 % | −3,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −5,1 % | −116,0 % | −505,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,08 | 1,06 | 0,93 |
| Soliditet | 9,9 % | 13,2 % | 14,2 % | 9,1 % | −4,0 % |
| Gjeldsgrad | 9,2 | 6,6 | 6,0 | 10,0 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 8 853 | 8 895 | 9 067 | 9 424 | 9 711 |
| Driftsresultat | −230 | 389 | −12 | −302 | −346 |
| Årsresultat | −180 | 290 | −14 | −234 | −297 |
| Driftsmargin | −2,6 % | 4,4 % | −0,1 % | −3,2 % | −3,6 % |
| Sum gjeld | 2 066 | 2 063 | 1 810 | 2 170 | 2 050 |
| Sum driftskostnader | 9 083 | 8 506 | 9 079 | 9 727 | 10 057 |
| Finansresultat | 1 | −8 | −3 | 2 | −2 |
| Resultat før skatt | - | - | −16 | −300 | −348 |
| Anleggsmidler | 129 | 242 | 263 | 163 | 76 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 847 | 2 225 | 1 894 |
| Sum eiendeler | 2 292 | 2 377 | 2 111 | 2 388 | 1 970 |
| Egenkapital | 226 | 314 | 300 | 217 | −80 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 718 | 2 102 | 2 032 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 92 | 69 | 17 |

## Ledelse og styre

- Odd-Steinar Tøllefsen: Daglig leder og styremedlem
- Pær Magnus Lindskog: Styrets leder
- Jørgen Fredrik Tandberg: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Thorvald Meyers gate 18A, 0555 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.300 Drift av barer
- Etablert: 01.10.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2021
- Revisor: [MYRDAHL OG SVEEN AS](https://www.norscout.com/no/company/942254962-myrdahl-og-sveen-as)
- Regnskapsfører: [FIRST ACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/918088938-first-accounting-as)
- Størrelse: Nr. 125 av 518 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av kaffebarer og annet som naturlig faller sammen med dette.

## Siste endringer

- 19.10.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 22.10.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000812974&sokeverdi=925986836&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GAPET AS](https://www.norscout.com/no/company/922141541-gapet-as) | Oslo | 11 | 4,26 mill. kr | +27,6 % |
| [SANKT AMAND AS](https://www.norscout.com/no/company/926514490-sankt-amand-as) | Oslo | 10 | 7,21 mill. kr | +25,6 % |
| [SAGENE BAR AS](https://www.norscout.com/no/company/931198602-sagene-bar-as) | Oslo | 11 | 5,55 mill. kr | −0,3 % |
| [STUDIO KOKO AS](https://www.norscout.com/no/company/926111620-studio-koko-as) | Oslo | 10 | 4,17 mill. kr | +1,7 % |
| [RB BARDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/932397625-rb-bardrift-as) | Oslo | 11 | 6,01 mill. kr | +15,6 % |
| [YKSI AS](https://www.norscout.com/no/company/919718013-yksi-as) | Oslo | 10 | 3,02 mill. kr | +5,1 % |
| [SAGENE P&P AS](https://www.norscout.com/no/company/917216223-sagene-p-p-as) | Oslo | 11 | 7,55 mill. kr | +12,2 % |
| [BB STORGATA AS](https://www.norscout.com/no/company/993085219-bb-storgata-as) | Oslo | 9 | 13,5 mill. kr | −1,3 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 23.10.2026.
