---
title: "DRIFTSTJENESTER AS (926039024): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "DRIFTSTJENESTER AS i Enebakk hadde 208 030 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Anders Ruud. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926039024-driftstjenester-as"
---

# DRIFTSTJENESTER AS

Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift · Enebakk

- Org.nr: 926 039 024
- Daglig leder: Anders Ruud (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 208 030 kr (−7,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 59 844 kr (Margin 28,8 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,42 (ikke tilfredsstillende)
- Soliditet: 67,2 % (meget god). Ned fra 100,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 54,2 % | 34,6 % | 28,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 22,0 % | 14,7 % |
| Likviditetsgrad | −2,19 | - | 0,42 |
| Soliditet | 82,6 % | 100,8 % | 67,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,0 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 306 | 224 | 208 |
| Driftsresultat | 166 | 77 | 60 |
| Årsresultat | 186 | 63 | 46 |
| Driftsmargin | 54,2 % | 34,6 % | 28,8 % |
| Sum gjeld | 67 | −3 | 209 |
| Sum driftskostnader | 140 | 146 | 148 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 166 | 77 | 60 |
| Anleggsmidler | 534 | 561 | 550 |
| Omløpsmidler | −147 | −180 | 88 |
| Sum eiendeler | 387 | 380 | 638 |
| Egenkapital | 320 | 383 | 429 |
| Kortsiktig gjeld | 67 | −3 | 209 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Anders Ruud: Daglig leder og styrets leder
- Stian Ruud: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Anders Ruud, Hagenveien 1C, 1911 Flateby
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.100 Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift
- Etablert: 06.11.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2020
- Regnskapsfører: [HEIAAS REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/988914320-heiaas-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 009 av 1 310 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Forretningsvirksomhet innen vaktmestertjenester, vedlikehold og ettersyn av fast eiendom og andre produkter og tjenester som naturlig hører til dette, herunder å delta iandre selskap med lignende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 24.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000077955&sokeverdi=926039024&spraak=nb)
- 24.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000077954&sokeverdi=926039024&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VEI & TRAFIKK CONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/912321150-vei-trafikk-consult-as) | Enebakk | - | 979 183 kr | −28,6 % |
| [ØSTMARKA VAKTMESTERSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/924016809-ostmarka-vaktmesterservice-as) | Enebakk | - | 0 kr | - |
| [TBE TRADING AS](https://www.norscout.com/no/company/921063555-tbe-trading-as) | Enebakk | - | 6,21 mill. kr | +304,4 % |
| [BORETTSLAGS-SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/932476460-borettslags-service-as) | Enebakk | 5 | 3,35 mill. kr | −5,1 % |
| [LARO EIENDOMSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/983877494-laro-eiendomsservice-as) | Enebakk | 14 | 12,6 mill. kr | +9,0 % |
| [ALLMAX AS](https://www.norscout.com/no/company/927866242-allmax-as) | Enebakk | - | 910 297 kr | - |
| [AYME RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/928939669-ayme-renhold-as) | Enebakk | - | 948 980 kr | - |
| [UTOMHUS - ENTREPRENØREN AS](https://www.norscout.com/no/company/913378709-utomhus-entreprenoren-as) | Enebakk | - | 2,62 mill. kr | −12,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
