---
title: "VT HÅRSTUDIO AS (926044788): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VT HÅRSTUDIO AS i Alver hadde 1,15 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Vivian Veland. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926044788-vt-harstudio-as"
---

# VT HÅRSTUDIO AS

Frisering og barbering · Alver

- Org.nr: 926 044 788
- Daglig leder: Vivian Veland (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,15 mill. kr (−4,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −143 551 kr (Margin −12,5 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −63,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 11,1 % i 2024
- Likviditet: 0,59 (svak). Ned fra 1,25 i 2024
- Soliditet: −147,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −10,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 11,1 % | −63,4 % |
| Driftsmargin | 10,4 % | 2,9 % | −12,5 % |
| Likviditetsgrad | 1,31 | 1,25 | 0,59 |
| Soliditet | −21,2 % | −10,7 % | −147,0 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 162 | 1 202 | 1 152 |
| Driftsresultat | 121 | 35 | −144 |
| Årsresultat | 119 | 33 | −143 |
| Driftsmargin | 10,4 % | 2,9 % | −12,5 % |
| Sum gjeld | 389 | 363 | 299 |
| Sum driftskostnader | 1 041 | 1 167 | 1 295 |
| Finansresultat | −2 | −2 | 1 |
| Resultat før skatt | 119 | 33 | −143 |
| Anleggsmidler | 38 | 18 | 0 |
| Omløpsmidler | 283 | 310 | 121 |
| Sum eiendeler | 321 | 328 | 121 |
| Egenkapital | −68 | −35 | −178 |
| Kortsiktig gjeld | 216 | 248 | 204 |
| Langsiktig gjeld | 173 | 115 | - |

## Ledelse og styre

- Vivian Veland: Daglig leder og styremedlem
- Tatiana Matvejeva: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Eidavegen 532, 5993 Ostereidet
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 11.11.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2020
- Regnskapsfører: [AIDER AS](https://www.norscout.com/no/company/922633452-aider-as)
- Størrelse: Nr. 1 856 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge tjenester og varer innen dame og herrefrisør og annet som naturlig sammenfaller med dette, samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Siste endringer

- 23.06.2026: Styret endret
- 23.06.2026: Daglig leder endret
- 28.05.2026: Styret endret
- 28.05.2026: Daglig leder endret
- 28.04.2026: Regnskapsfører endret
- 08.04.2026: Daglig leder endret
- 08.04.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 27.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000212478&sokeverdi=926044788&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [STUSSN HÅRSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/816958482-stussn-harstudio-as) | Alver | - | 1,42 mill. kr | - |
| [SPINELL FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/983520944-spinell-frisor-as) | Alver | - | 1,07 mill. kr | −1,9 % |
| [PUST FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/923831134-pust-frisor-as) | Alver | - | 2,53 mill. kr | −16 % |
| [BEATES FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/911839695-beates-frisor-as) | Alver | - | 1,06 mill. kr | - |
| [FRØKEN FANEBUST AS](https://www.norscout.com/no/company/926016199-froken-fanebust-as) | Alver | - | 2,84 mill. kr | −5,7 % |
| [MARØY FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/925580732-maroy-frisor-as) | Alver | - | 759 902 kr | - |
| [CUT & BLOW AS](https://www.norscout.com/no/company/935919274-cut-blow-as) | Alver | 5 | 88 087 kr | - |
| [SALONG KVAMME AS](https://www.norscout.com/no/company/935480132-salong-kvamme-as) | Alver | - | 664 841 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
