---
title: "ARRA STAVERN AS (926051059): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ARRA STAVERN AS i Larvik hadde 1,89 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Tor Magnus Kubara. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926051059-arra-stavern-as"
---

# ARRA STAVERN AS

Detaljhandel med klær · Larvik

- Org.nr: 926 051 059
- Daglig leder: Tor Magnus Kubara (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,89 mill. kr (−17,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 491 205 kr (Margin 26 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 21,6 % (meget god). Ned fra 33,5 % i 2024
- Likviditet: 11,67 (meget god). Opp fra 3,16 i 2024
- Soliditet: 91,4 % (meget god). Opp fra 68,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 9,4 % | 7,6 % | 33,5 % | 21,6 % |
| Driftsmargin | 20,8 % | 12,5 % | 9,1 % | 27,4 % | 26,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 9,0 % | 45,4 % | 26,8 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 5,56 | 3,16 | 11,67 |
| Soliditet | 17,4 % | 16,4 % | 82,3 % | 68,4 % | 91,4 % |
| Gjeldsgrad | 4,8 | 5,1 | 0,2 | 0,5 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 671 | 3 230 | 3 235 | 2 282 | 1 887 |
| Driftsresultat | 765 | 404 | 295 | 626 | 491 |
| Årsresultat | 617 | 341 | 76 | 487 | 376 |
| Driftsmargin | 20,8 % | 12,5 % | 9,1 % | 27,4 % | 26 % |
| Sum gjeld | 3 388 | 5 390 | 244 | 747 | 187 |
| Sum driftskostnader | 2 906 | 2 826 | 2 940 | 1 656 | 1 396 |
| Finansresultat | 25 | 34 | −197 | −2 | −8 |
| Resultat før skatt | - | - | 98 | 624 | 483 |
| Anleggsmidler | 45 | 34 | 22 | 11 | 0 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 352 | 2 354 | 2 181 |
| Sum eiendeler | 4 101 | 6 444 | 1 374 | 2 364 | 2 181 |
| Egenkapital | 713 | 1 054 | 1 130 | 1 617 | 1 994 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 243 | 745 | 187 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 2 | - |

## Ledelse og styre

- Tor Magnus Kubara: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Rådhusgaten 19A, 3290 Stavern
- Postadresse: Pindsleveien 8, 3221 Sandefjord
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.710 Detaljhandel med klær
- Etablert: 30.10.2020
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2020
- Regnskapsfører: [MERCATOR AS](https://www.norscout.com/no/company/954971392-mercator-as)
- Størrelse: Nr. 1 307 av 1 939 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Handelsvirksomhet av klær og andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.

## Siste endringer

- 02.12.2025: Ny postadresse

## Kunngjøringer

- 05.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000663499&sokeverdi=926051059&spraak=nb)
- 09.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000563374&sokeverdi=926051059&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ANTREKKSPARTNER AS](https://www.norscout.com/no/company/933277712-antrekkspartner-as) | Larvik | - | 2,37 mill. kr | - |
| [LILLE-VIDUNDER AS](https://www.norscout.com/no/company/931792423-lille-vidunder-as) | Larvik | - | 1,86 mill. kr | +4,6 % |
| [STAVERN MARITIME SENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/918633545-stavern-maritime-senter-as) | Larvik | - | 2,5 mill. kr | −19,5 % |
| [HOS MARIT AS](https://www.norscout.com/no/company/934501594-hos-marit-as) | Larvik | - | 1,71 mill. kr | - |
| [NES TRADING LARVIK AS](https://www.norscout.com/no/company/930754676-nes-trading-larvik-as) | Larvik | - | 3,28 mill. kr | +16,2 % |
| [ØRNEBLIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/915078222-orneblikk-as) | Larvik | - | 1,52 mill. kr | +8,1 % |
| [XLMANN AS](https://www.norscout.com/no/company/818868022-xlmann-as) | Larvik | - | 4,08 mill. kr | −1,0 % |
| [LUN SOL AS](https://www.norscout.com/no/company/935518512-lun-sol-as) | Larvik | - | 618 270 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 06.08.2026.
