---
title: "FLOW TANNHELSE AS (926112104): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FLOW TANNHELSE AS i Sarpsborg hadde 8,78 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Neddersan Thevarajah. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926112104-flow-tannhelse-as"
---

# FLOW TANNHELSE AS

Tannlegetjenester · Sarpsborg · Etablert 2020

- Org.nr: 926 112 104
- Telefon: 95 45 35 24
- E-post: admin@tannlegesinsen.no
- Daglig leder: Neddersan Thevarajah (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 8,78 mill. kr (+2,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −251 835 kr (Margin −2,9 %)
- Ansatte: 7

## Ansatte

- desember 2025: 10
- april 2026: 6
- juli 2026: 8
- august 2026: 7

### Per sted

- Sarpsborg: 7 ansatte
- Fredrikstad: Ingen oppgitt

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −14,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 47,9 % i 2024
- Likviditet: 0,99 (svak). Ned fra 1,05 i 2024
- Soliditet: 10,1 % (tilfredsstillende). Opp fra 5,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −82,3 % | 61,2 % | 47,9 % | −14,5 % |
| Driftsmargin | −6,4 % | −19,2 % | 16,0 % | 11,9 % | −2,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 4 087,1 % | 1 350,4 % | −202,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,99 | 1,05 | 0,99 |
| Soliditet | 0,3 % | 1,7 % | 1,3 % | 5,9 % | 10,1 % |
| Gjeldsgrad | 312,5 | 57,9 | 73,1 | 16,0 | 8,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 357 | 5 084 | 7 660 | 8 606 | 8 784 |
| Driftsresultat | −215 | −977 | 1 222 | 1 025 | −252 |
| Årsresultat | −231 | −1 023 | 958 | 791 | −207 |
| Driftsmargin | −6,4 % | −19,2 % | 16 % | 11,9 % | −2,9 % |
| Sum gjeld | 597 | 1 745 | 2 193 | 1 934 | 1 263 |
| Sum driftskostnader | 3 572 | 6 061 | 6 438 | 7 581 | 9 036 |
| Finansresultat | −16 | −46 | 6 | −7 | −15 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 229 | 1 018 | −266 |
| Anleggsmidler | 0 | 80 | 50 | 20 | 156 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 173 | 2 035 | 1 250 |
| Sum eiendeler | 599 | 1 775 | 2 223 | 2 055 | 1 406 |
| Egenkapital | 2 | 30 | 30 | 121 | 143 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 193 | 1 934 | 1 258 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Neddersan Thevarajah: Daglig leder og styrets leder
- Suddersan Thevarajah: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Vingulmorkveien 27, 1710 Sarpsborg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 86.230 Tannlegetjenester
- Etablert: 01.11.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: LEO REVISJON DA
- Regnskapsfører: [REGNSKAP GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/919227605-regnskap-group-as)
- Størrelse: Nr. 322 av 1 769 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Tilby tannhelsetjenester.

## Siste endringer

- 03.03.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 30.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000630908&sokeverdi=926112104&spraak=nb)
- 03.03.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000090704&sokeverdi=926112104&spraak=nb)
- 31.01.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000037510&sokeverdi=926112104&spraak=nb)
- 23.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000617787&sokeverdi=926112104&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PARMANN & HAGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/917109540-parmann-hagen-as) | Sarpsborg | 8 | 20 mill. kr | +3,9 % |
| [TANNLEGE GLENN SLETTE AS](https://www.norscout.com/no/company/914341620-tannlege-glenn-slette-as) | Sarpsborg | - | 8,28 mill. kr | +12,9 % |
| [TORGET TANNHELSE SARPSBORG AS](https://www.norscout.com/no/company/916584997-torget-tannhelse-sarpsborg-as) | Sarpsborg | - | 4,61 mill. kr | +9,3 % |
| [INDREVÆR AS](https://www.norscout.com/no/company/928222799-indrevaer-as) | Sarpsborg | - | 4,01 mill. kr | 0,0 % |
| [PRESTEGAARD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927995468-prestegaard-holding-as) | Sarpsborg | - | 2,84 mill. kr | +9,3 % |
| [V DENTAL AS](https://www.norscout.com/no/company/930031984-v-dental-as) | Sarpsborg | - | 2,55 mill. kr | −6,1 % |
| [GØSTE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/929233824-goste-holding-as) | Sarpsborg | - | 2,17 mill. kr | −13,9 % |
| [TANNLEGE ÅDALEN AS](https://www.norscout.com/no/company/933037339-tannlege-adalen-as) | Sarpsborg | - | 1,83 mill. kr | −5,4 % |

## Bedriftslister

- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Helsebedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.08.2026.
