---
title: "VOLER AS (926113682): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VOLER AS i Oslo hadde 61,7 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 43 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926113682-voler-as"
---

# VOLER AS

Rørleggerarbeid · Oslo · Etablert 2020

- Org.nr: 926 113 682
- Styreleder: Jan Løkke

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 61,7 mill. kr (+5,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −2,44 mill. kr (Margin −3,9 %)
- Ansatte: 43 (Ned fra 58 i oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 59
- oktober 2025: 58
- desember 2025: 61
- januar 2026: 54
- februar 2026: 53
- april 2026: 51
- mai 2026: 49
- juni 2026: 47
- august 2026: 43

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −8,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 2,4 % i 2024
- Likviditet: 1,01 (tilfredsstillende). Ned fra 1,14 i 2024
- Soliditet: 3,0 % (svak). Ned fra 12,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 7,1 % | 3,2 % | 2,4 % | −8,2 % |
| Driftsmargin | 0,2 % | 2,4 % | 0,9 % | 1,1 % | −3,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 94,2 % | 12,8 % | 2,6 % | −127,4 % |
| Likviditetsgrad | 0,94 | 1,09 | 1,18 | 1,14 | 1,01 |
| Soliditet | 4,6 % | 8,9 % | 17,9 % | 12,9 % | 3,0 % |
| Gjeldsgrad | 20,8 | 10,2 | 4,6 | 6,7 | 32,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 23 081 | 46 541 | 68 066 | 58 426 | 61 747 |
| Driftsresultat | 48 | 1 130 | 614 | 614 | −2 436 |
| Årsresultat | 23 | 831 | 191 | 117 | −3 046 |
| Driftsmargin | 0,2 % | 2,4 % | 0,9 % | 1,1 % | −3,9 % |
| Sum gjeld | 12 952 | 16 707 | 16 987 | 26 404 | 27 952 |
| Sum driftskostnader | - | - | 67 452 | 57 813 | 64 184 |
| Finansresultat | - | - | −273 | −514 | −609 |
| Resultat før skatt | 31 | 1 066 | 341 | 100 | −3 046 |
| Anleggsmidler | 2 178 | 1 846 | 2 914 | 7 209 | 6 372 |
| Omløpsmidler | 11 397 | 16 500 | 17 773 | 23 108 | 22 448 |
| Sum eiendeler | 13 575 | 18 346 | 20 687 | 30 317 | 28 820 |
| Egenkapital | 623 | 1 638 | 3 700 | 3 913 | 867 |
| Kortsiktig gjeld | 12 154 | 15 123 | 15 098 | 20 346 | 22 209 |
| Langsiktig gjeld | 797 | 1 584 | 1 889 | 6 058 | 5 743 |

## Ledelse og styre

- Jan Løkke: Styrets leder
- Inger Mette Løkke: Styremedlem
- Lars Andreas Løkke: Styremedlem
- Tor Eirik Løkke: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Nordåsveien 5, 1251 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 29.10.2020
- Tidligere navn: NESTGROUP AS (2020 til 2021)
- Aksjekapital: 110 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2021
- Revisor: [VIDI REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/936106439-vidi-revisjon-as)
- Størrelse: Nr. 106 av 2 656 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Teknisk entreprenørvirksomhet, samt alt i naturlig forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 14.04.2026: Næringskode endret
- 22.01.2026: Ny forretningsadresse
- 15.01.2026: Ny postadresse

## Kunngjøringer

- 29.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000624474&sokeverdi=926113682&spraak=nb)
- 22.01.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000025875&sokeverdi=926113682&spraak=nb)
- 15.01.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000016719&sokeverdi=926113682&spraak=nb)
- 27.12.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000898868&sokeverdi=926113682&spraak=nb)
- 24.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000623559&sokeverdi=926113682&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TOTAL VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/997275160-total-vvs-as) | Oslo | 43 | 96,3 mill. kr | −31,9 % |
| [TRYGG VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/998380448-trygg-vvs-as) | Oslo | 38 | 90,7 mill. kr | −21,1 % |
| [OSLO VVS SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/957810950-oslo-vvs-service-as) | Oslo | 45 | 114 mill. kr | +33,3 % |
| [RINGSIDE AS](https://www.norscout.com/no/company/915407692-ringside-as) | Oslo | 37 | 82 mill. kr | +9,4 % |
| [ERIKSEN & JENSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/940266009-eriksen-jensen-as) | Oslo | 46 | 61,3 mill. kr | −3,3 % |
| [BJERKE RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/918082476-bjerke-ror-as) | Oslo | 33 | 75,3 mill. kr | −9,1 % |
| [C M MATHIESEN & CO AS](https://www.norscout.com/no/company/960007247-c-m-mathiesen-co-as) | Oslo | 50 | 47,8 mill. kr | −57,6 % |
| [RØRLEGGERHUSET AS](https://www.norscout.com/no/company/819595712-rorleggerhuset-as) | Oslo | 32 | 66,8 mill. kr | −13,1 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Rørleggerfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/rorleggerfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.08.2026.
