---
title: "HR & STENSENG AS (926133160): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HR & STENSENG AS i Oslo hadde 9,02 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 12 ansatte. Daglig leder er Bjørnar Stenseng. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926133160-hr-stenseng-as"
---

# HR & STENSENG AS

Reparasjon og vedlikehold av andre husholdningsvarer og varer til personlig bruk ikke nevnt annet sted · Oslo · Etablert 2020

- Org.nr: 926 133 160
- Daglig leder: Bjørnar Stenseng (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 9,02 mill. kr (+42,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,33 mill. kr (Margin 14,7 %)
- Ansatte: 12 (Opp fra 9 i september 2025)

## Ansatte

- september 2025: 9
- mai 2026: 10
- juni 2026: 11
- august 2026: 12

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 43,9 % (meget god). Opp fra 12,6 % i 2024
- Likviditet: 2,17 (meget god). Opp fra 1,34 i 2024
- Soliditet: 26,0 % (god). Opp fra 2,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −336,3 % | 44,5 % | 12,6 % | 43,9 % |
| Driftsmargin | 1,8 % | −28,0 % | 12,9 % | 3,4 % | 14,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 287,5 % | 234,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,24 | 1,34 | 2,17 |
| Soliditet | 37,5 % | −224,6 % | 2,5 % | 2,3 % | 26,0 % |
| Gjeldsgrad | 1,7 | - | 38,5 | 42,8 | 2,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 384 | 925 | 2 402 | 6 316 | 9 024 |
| Driftsresultat | 7 | −259 | 310 | 214 | 1 325 |
| Årsresultat | 5 | −261 | 277 | 16 | 968 |
| Driftsmargin | 1,8 % | −28 % | 12,9 % | 3,4 % | 14,7 % |
| Sum gjeld | 14 | 353 | 1 250 | 2 079 | 2 894 |
| Sum driftskostnader | 377 | 1 185 | 2 092 | 6 102 | 7 699 |
| Finansresultat | 0 | −1 | −25 | −98 | −77 |
| Resultat før skatt | - | - | 285 | 116 | 1 248 |
| Anleggsmidler | 0 | 19 | 14 | 10 | 6 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 268 | 2 117 | 3 904 |
| Sum eiendeler | 44 | 109 | 1 282 | 2 127 | 3 910 |
| Egenkapital | 16 | −244 | 32 | 49 | 1 017 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 019 | 1 576 | 1 800 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 231 | 502 | 1 093 |

## Ledelse og styre

- Bjørnar Stenseng: Daglig leder og styremedlem
- Emil Rasmussen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Inngang nærmest T-bane, Silurveien 45, 0380 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.290 Reparasjon og vedlikehold av andre husholdningsvarer og varer til personlig bruk ikke nevnt annet sted
- Etablert: 27.10.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2021
- Revisor: [CROWE STAVANGER REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/985182736-crowe-stavanger-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [TRONES CONSULTING & ACCOUNTING](https://www.norscout.com/no/company/923003703-trones-consulting-accounting)
- Størrelse: Nr. 9 av 143 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utføre reparasjoner av elektriske sparkesykler for bedrifter og privatpersoner.

## Siste endringer

- 25.08.2026: Revisor endret
- 21.07.2026: Ny forretningsadresse
- 08.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 25.08.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000713231&sokeverdi=926133160&spraak=nb)
- 29.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000624475&sokeverdi=926133160&spraak=nb)
- 21.07.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000573870&sokeverdi=926133160&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [REPAIRABLE OPERATIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/825927492-repairable-operations-as) | Oslo | 12 | 5,73 mill. kr | +11,1 % |
| [LIENS SYSTUE FORANDRINGSSPESIALISTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/881634392-liens-systue-forandringsspesialisten-as) | Oslo | 10 | 4,47 mill. kr | +1,0 % |
| [LYCHINOR AS](https://www.norscout.com/no/company/921243928-lychinor-as) | Oslo | 8 | 6,25 mill. kr | +10 % |
| [SKREDDERSERVICE & AINO ATELIER AS](https://www.norscout.com/no/company/823792662-skredderservice-aino-atelier-as) | Oslo | 7 | 5,86 mill. kr | +17,6 % |
| [MAJORSTUA SYSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/818119712-majorstua-systudio-as) | Oslo | 7 | 4,99 mill. kr | +8,6 % |
| [LEE SKREDDERVERKSTED AS](https://www.norscout.com/no/company/913407180-lee-skredderverksted-as) | Oslo | 6 | 1,84 mill. kr | −0,2 % |
| [SEIGERUD LÅS OG SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/932886006-seigerud-las-og-service-as) | Oslo | 5 | 8,17 mill. kr | +77 % |
| [PIANOVERKSTEDET HOLTHE OG BAKKE AS](https://www.norscout.com/no/company/964082383-pianoverkstedet-holthe-og-bakke-as) | Oslo | - | 9,95 mill. kr | +25,9 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.08.2026.
