---
title: "GANDDAL SUSHI AS (926139266): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "GANDDAL SUSHI AS i Sandnes hadde 6,29 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 15 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926139266-ganddal-sushi-as"
---

# GANDDAL SUSHI AS

Drift av restauranter · Sandnes · Etablert 2020

- Org.nr: 926 139 266
- Styreleder: Jan Gunnar Øvestad

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,29 mill. kr (+10,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,22 mill. kr (Margin 19,3 %)
- Ansatte: 15 (Opp fra 9 i oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 8
- oktober 2025: 9
- februar 2026: 10
- mai 2026: 11
- juni 2026: 13
- juli 2026: 14
- august 2026: 15

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 54,1 % (meget god). Opp fra 40,7 % i 2024
- Likviditet: 0,82 (svak). Ned fra 0,92 i 2024
- Soliditet: 13,1 % (tilfredsstillende). Ned fra 13,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 40,7 % | 54,1 % |
| Driftsmargin | 2,5 % | 0,4 % | 9,0 % | 15,4 % | 19,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 122,2 % | 280,0 % | 405,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,85 | 0,92 | 0,82 |
| Soliditet | 13,8 % | 17,6 % | 14,7 % | 13,2 % | 13,1 % |
| Gjeldsgrad | 6,3 | 4,7 | 5,8 | 6,6 | 6,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 039 | 5 130 | 5 108 | 5 692 | 6 290 |
| Driftsresultat | 76 | 21 | 462 | 879 | 1 216 |
| Årsresultat | 37 | −21 | 320 | 649 | 954 |
| Driftsmargin | 2,5 % | 0,4 % | 9,0 % | 15,4 % | 19,3 % |
| Sum gjeld | 2 326 | 1 736 | 1 742 | 1 976 | 1 982 |
| Sum driftskostnader | 2 964 | 5 109 | 4 646 | 4 813 | 5 074 |
| Finansresultat | −29 | −48 | −51 | −39 | 0 |
| Resultat før skatt | - | - | 411 | 840 | 1 215 |
| Anleggsmidler | 1 369 | 1 224 | 1 063 | 900 | 747 |
| Omløpsmidler | - | - | 979 | 1 377 | 1 535 |
| Sum eiendeler | 2 698 | 2 108 | 2 042 | 2 276 | 2 282 |
| Egenkapital | 372 | 372 | 300 | 300 | 300 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 152 | 1 496 | 1 866 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 590 | 481 | - |

## Ledelse og styre

- Jan Gunnar Øvestad: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Jærveien 253, 4322 Sandnes
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 02.11.2020
- Aksjekapital: 300 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2021
- Størrelse: Nr. 2 702 av 6 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Fremstilling/salg av sushi og andre produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet. Kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 13.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000266252&sokeverdi=926139266&spraak=nb)
- 01.07.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000503641&sokeverdi=926139266&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BEDRE SUSHI 1 AS](https://www.norscout.com/no/company/926934406-bedre-sushi-1-as) | Sandnes | 15 | 7,36 mill. kr | +8,3 % |
| [SABRURA VÅGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/928687430-sabrura-vagen-as) | Sandnes | 14 | 10 mill. kr | +11 % |
| [CHEFS TABLE AS](https://www.norscout.com/no/company/998138183-chefs-table-as) | Sandnes | 15 | 14,2 mill. kr | +3,9 % |
| [HOMMERSÅK PIZZA AS](https://www.norscout.com/no/company/988329185-hommersak-pizza-as) | Sandnes | 14 | 6,55 mill. kr | +1,3 % |
| [SANDNES KEBAB AS](https://www.norscout.com/no/company/911691159-sandnes-kebab-as) | Sandnes | 15 | 16,7 mill. kr | +8,1 % |
| [LILLE INDIA SANDNES AS](https://www.norscout.com/no/company/916242115-lille-india-sandnes-as) | Sandnes | 14 | 3,65 mill. kr | −7,4 % |
| [LURA PIZZA AS](https://www.norscout.com/no/company/953334089-lura-pizza-as) | Sandnes | 16 | 10,1 mill. kr | +7,7 % |
| [SHAAHI MAHALL AS](https://www.norscout.com/no/company/936542824-shaahi-mahall-as) | Sandnes | 14 | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Sandnes](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/sandnes)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.08.2026.
