---
title: "TRONDHEIMSVEGEN 64 AS (926149016): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TRONDHEIMSVEGEN 64 AS i Rælingen hadde 1,22 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926149016-trondheimsvegen-64-as"
---

# TRONDHEIMSVEGEN 64 AS

Utleie av egen eller leid fast eiendom · Rælingen

- Org.nr: 926 149 016
- Styreleder: Christian Kaas

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,22 mill. kr (0,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,19 mill. kr (Margin 97,8 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,46 (tilfredsstillende). Opp fra 1,39 i 2024
- Soliditet: 51,5 % (meget god). Opp fra 50,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 96,8 % | 96,8 % | 97,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 81,9 % | 78,4 % |
| Likviditetsgrad | 1,29 | 1,39 | 1,46 |
| Soliditet | 46,4 % | 50,0 % | 51,5 % |
| Gjeldsgrad | 1,2 | 1,0 | 0,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 365 | 1 219 | 1 219 |
| Driftsresultat | 1 322 | 1 181 | 1 192 |
| Årsresultat | 1 040 | 921 | 930 |
| Driftsmargin | 96,8 % | 96,8 % | 97,8 % |
| Sum gjeld | 1 621 | 1 483 | 1 470 |
| Sum driftskostnader | 43 | 38 | 27 |
| Finansresultat | 11 | - | - |
| Resultat før skatt | 1 333 | 1 181 | 1 192 |
| Anleggsmidler | 927 | 904 | 882 |
| Omløpsmidler | 2 095 | 2 061 | 2 147 |
| Sum eiendeler | 3 022 | 2 965 | 3 030 |
| Egenkapital | 1 401 | 1 483 | 1 560 |
| Kortsiktig gjeld | 1 621 | 1 483 | 1 470 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Christian Kaas: Styrets leder
- Dag Kaas: Styremedlem
- Stian Magelssen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Stima, Vipevegen 16, 2008 Fjerdingby
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- Etablert: 19.10.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2020
- Størrelse: Nr. 21 923 av 46 427 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i og utvikling av fast eiendom, samt naturlig tilhørende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 30.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000319718&sokeverdi=926149016&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [STIMA STUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/932570793-stima-studio-as) | Rælingen | - | 1,22 mill. kr | −4,5 % |
| [BORG BOLIG AS](https://www.norscout.com/no/company/819553122-borg-bolig-as) | Rælingen | - | 1,07 mill. kr | - |
| [SLYNGA EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/920136958-slynga-eiendom-as) | Rælingen | - | 1,25 mill. kr | +4,1 % |
| [STALLBAKKEN 13 AS](https://www.norscout.com/no/company/922899401-stallbakken-13-as) | Rælingen | - | 1,07 mill. kr | +1,2 % |
| [OSLO BOFELLESKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/930930210-oslo-bofelleskap-as) | Rælingen | - | 1,29 mill. kr | - |
| [SOLLI EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/974211769-solli-eiendom-as) | Rælingen | - | 996 798 kr | - |
| [NORDBYVEIEN EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/919437111-nordbyveien-eiendom-as) | Rælingen | - | 1,32 mill. kr | −10,6 % |
| [URBAN NEST AS](https://www.norscout.com/no/company/929148479-urban-nest-as) | Rælingen | - | 954 000 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Eiendomsselskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/bergen)
- [Eiendomsselskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/trondheim)
- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Eiendomsselskaper i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/kristiansand)
- [Eiendomsselskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/baerum)

Kilde: Norscout. Oppdatert 31.05.2026.
