---
title: "NORDPÅ FJELLHOTELL AS (926169696): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NORDPÅ FJELLHOTELL AS i Holtålen hadde 12,6 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 27 ansatte. Daglig leder er Siri Ann Harper. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926169696-nordpa-fjellhotell-as"
---

# NORDPÅ FJELLHOTELL AS

Drift av hoteller · Holtålen · Etablert 2020

- Org.nr: 926 169 696
- Telefon: 905 68 664
- E-post: post@nordpa.no
- Nettsted: [nordpaafjellhotell.no](https://www.nordpaafjellhotell.no)
- Daglig leder: Siri Ann Harper (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 12,6 mill. kr (+32,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −2,12 mill. kr (Margin −16,8 %)
- Ansatte: 27 (Opp fra 26 i desember 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 33
- november 2025: 27
- desember 2025: 26
- januar 2026: 27
- februar 2026: 28
- mars 2026: 30
- april 2026: 32
- mai 2026: 26
- juni 2026: 27
- juli 2026: 29
- august 2026: 33
- september 2026: 34
- oktober 2026: 27

### Per sted

- Haltdalen: 26 ansatte · 2 avdelinger
- Ålen: Ingen oppgitt

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −60,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 71,3 % i 2024
- Likviditet: 0,28 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,03 i 2024
- Soliditet: −42,8 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −153,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −239,1 % | −225,7 % | 71,3 % | −60,5 % |
| Driftsmargin | −55,3 % | −37,7 % | −38,2 % | 15,2 % | −16,8 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,06 | 0,03 | 0,28 |
| Soliditet | −204,9 % | −408,0 % | −844,5 % | −153,9 % | −42,8 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 289 | 6 058 | 5 271 | 9 523 | 12 642 |
| Driftsresultat | −1 819 | −2 285 | −2 011 | 1 443 | −2 123 |
| Årsresultat | −1 820 | −2 374 | −2 199 | 1 323 | −2 374 |
| Driftsmargin | −55,3 % | −37,7 % | −38,2 % | 15,2 % | −16,8 % |
| Sum gjeld | 2 698 | 5 213 | 7 142 | 8 354 | 5 327 |
| Sum driftskostnader | 5 108 | 8 342 | 7 282 | 8 079 | 14 766 |
| Finansresultat | 0 | −83 | −188 | −121 | −251 |
| Resultat før skatt | - | - | −2 199 | 1 323 | −2 374 |
| Anleggsmidler | 319 | 415 | 391 | 3 087 | 2 768 |
| Omløpsmidler | - | - | 365 | 204 | 962 |
| Sum eiendeler | 885 | 1 026 | 756 | 3 291 | 3 730 |
| Egenkapital | −1 813 | −4 187 | −6 386 | −5 063 | −1 597 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 6 590 | 7 025 | 3 491 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 552 | 1 329 | - |

## Ledelse og styre

- Siri Ann Harper: Daglig leder og styremedlem
- Ragnar Harper: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Rundingen 76, 7383 Haltdalen
- Postadresse: Martin Barstads veg 3, 7056 Ranheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 55.100 Drift av hoteller
- Etablert: 25.11.2020
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2021
- Revisor: [REVISORKONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/928942767-revisorkonsult-as)
- Regnskapsfører: [MONITOR REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/917553440-monitor-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 548 av 1 262 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av hotell, spisested og annet som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 04.05.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 23.09.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000758005&sokeverdi=926169696&spraak=nb)
- 05.01.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000000383&sokeverdi=926169696&spraak=nb)
- 05.01.2026: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000000384&sokeverdi=926169696&spraak=nb)
- 19.08.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000703797&sokeverdi=926169696&spraak=nb)
- 17.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000597360&sokeverdi=926169696&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NORDPÅ EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/939231889-nordpa-eiendom-as) | Holtålen | - | 782 117 kr | - |
| [LIVING RØROS AS](https://www.norscout.com/no/company/934822846-living-roros-as) | Holtålen | - | 217 688 kr | - |
| [HOTELL MARITIM SKJERVØY AS](https://www.norscout.com/no/company/953781808-hotell-maritim-skjervoy-as) | Skjervøy | 27 | 14,9 mill. kr | +9,6 % |
| [Selbusjøen Hotell & Gjestegård A/S](https://www.norscout.com/no/company/944676171-selbusjoen-hotell-gjestegard-a-s) | Selbu | 27 | 10,4 mill. kr | +5,0 % |
| [BARDUFOSSTUN AS](https://www.norscout.com/no/company/987307501-bardufosstun-as) | Målselv | 27 | 20,1 mill. kr | +17,2 % |
| [INNVIK FJORDHOTELL MISJONSHEIMEN AS](https://www.norscout.com/no/company/927761165-innvik-fjordhotell-misjonsheimen-as) | Stryn | 27 | 7,6 mill. kr | −1,2 % |
| [FOSNA HOTELL AS](https://www.norscout.com/no/company/918365184-fosna-hotell-as) | Kristiansund | 27 | 26,7 mill. kr | +18,1 % |
| [CIC OPERATIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/924282002-cic-operations-as) | Oslo | 27 | 7,59 mill. kr | −3,1 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
