---
title: "TREND HÅRSTUDIO AS (926185241): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TREND HÅRSTUDIO AS i Øygarden hadde 1,29 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Charlotte Haugsdal. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926185241-trend-harstudio-as"
---

# TREND HÅRSTUDIO AS

Frisering og barbering · Øygarden

- Org.nr: 926 185 241
- Daglig leder: Charlotte Haugsdal (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,29 mill. kr (−15,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 12 644 kr (Margin 1,0 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 3,0 % (svak). Ned fra 13,7 % i 2024
- Likviditet: 2,00 (god). Opp fra 1,67 i 2024
- Soliditet: 50,0 % (meget god). Opp fra 40,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 13,7 % | 3,0 % |
| Driftsmargin | −2,1 % | 3,9 % | 1,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 33,8 % | 2,4 % |
| Likviditetsgrad | 1,67 | 1,67 | 2,00 |
| Soliditet | 40,2 % | 40,0 % | 50,0 % |
| Gjeldsgrad | 1,5 | 1,5 | 1,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 278 | 1 518 | 1 287 |
| Driftsresultat | −27 | 59 | 13 |
| Årsresultat | −31 | 53 | 2 |
| Driftsmargin | −2,1 % | 3,9 % | 1,0 % |
| Sum gjeld | 222 | 303 | 205 |
| Sum driftskostnader | 1 305 | 1 459 | 1 274 |
| Finansresultat | −4 | 0 | −8 |
| Resultat før skatt | −31 | 59 | 5 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 371 | 505 | 409 |
| Sum eiendeler | 371 | 505 | 409 |
| Egenkapital | 149 | 202 | 205 |
| Kortsiktig gjeld | 222 | 303 | 205 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Charlotte Haugsdal: Daglig leder og styremedlem
- Audun Haugsdal: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Søre Knappen 2, 5355 Knarrevik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 29.11.2020
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2021
- Størrelse: Nr. 1 733 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisørvirksomhet, skjønnhetspleievirksomhet og salg av hårprodukter samt annet som naturlig faller sammen med dette. Investering i næringsvirksomhet, herunder aksjer og andeler, samt deltagelse i andre selskaper med lignende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 02.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000088727&sokeverdi=926185241&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [STUDIO1 AS](https://www.norscout.com/no/company/931747908-studio1-as) | Øygarden | - | 1,94 mill. kr | +16,3 % |
| [HAIRWAYS AS](https://www.norscout.com/no/company/912154718-hairways-as) | Øygarden | - | 1,22 mill. kr | −4,1 % |
| [SUND HÅRSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/877245632-sund-harstudio-as) | Øygarden | - | 2,09 mill. kr | −17,9 % |
| [MEMÉ AS](https://www.norscout.com/no/company/921200439-meme-as) | Øygarden | - | 1,22 mill. kr | +5,3 % |
| [ARKADEN FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/991435824-arkaden-frisor-as) | Øygarden | - | 4,38 mill. kr | +3,2 % |
| [SHECO AS](https://www.norscout.com/no/company/914928850-sheco-as) | Øygarden | - | 931 000 kr | - |
| [PINK FRISØRSALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/989790234-pink-frisorsalong-as) | Øygarden | 8 | 6,68 mill. kr | +1,0 % |
| [ANDANTE FRISØRSALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/984021607-andante-frisorsalong-as) | Øygarden | - | 789 046 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
