---
title: "BRA MANAGEMENT HOLDING AS (926201778): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BRA MANAGEMENT HOLDING AS i Eidsvoll hadde 79 541 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Henrik Kalager. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926201778-bra-management-holding-as"
---

# BRA MANAGEMENT HOLDING AS

Uoppgitt · Eidsvoll

- Org.nr: 926 201 778
- Daglig leder: Henrik Kalager (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 79 541 kr (−73,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −18 091 kr (Margin −22,7 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 44,14 (meget god). Opp fra 13,55 i 2024
- Soliditet: 49,9 % (meget god). Opp fra 49,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 16,7 % | - |
| Driftsmargin | −1,3 % | 18,4 % | −22,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 26,6 % | −9,4 % |
| Likviditetsgrad | 13,56 | 13,55 | 44,14 |
| Soliditet | 92,6 % | 49,8 % | 49,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 1,0 | 1,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 102 | 300 | 80 |
| Driftsresultat | −1 | 55 | −18 |
| Årsresultat | −1 | 35 | −18 |
| Driftsmargin | −1,3 % | 18,4 % | −22,7 % |
| Sum gjeld | 13 | 206 | 186 |
| Sum driftskostnader | 104 | 245 | 98 |
| Finansresultat | 0 | −6 | 0 |
| Resultat før skatt | −1 | 49 | −18 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 182 | 409 | 372 |
| Sum eiendeler | 182 | 409 | 372 |
| Egenkapital | 168 | 204 | 185 |
| Kortsiktig gjeld | 13 | 30 | 8 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 175 | 178 |

## Ledelse og styre

- Henrik Kalager: Daglig leder og styrets leder
- Elin Kalager: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Bjørnsrudskogen 27, 2072 Dal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 02.12.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2020
- Størrelse: Nr. 3 873 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive med investering i andre selskaper og selge konsulenttjenester.

## Kunngjøringer

- 15.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000381951&sokeverdi=926201778&spraak=nb)
- 02.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000521093&sokeverdi=926201778&spraak=nb)
- 02.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000521092&sokeverdi=926201778&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KACI AS](https://www.norscout.com/no/company/926283154-kaci-as) | Eidsvoll | - | 149 223 kr | - |
| [JA BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/927436655-ja-bygg-as) | Eidsvoll | - | 58 800 kr | - |
| [STOKSFLOD INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/932763265-stoksflod-invest-as) | Eidsvoll | - | 174 842 kr | - |
| [HCB HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/924889578-hcb-holding-as) | Eidsvoll | - | 45 000 kr | - |
| [RÅHOLT EIENDOM BOLIG AS](https://www.norscout.com/no/company/936501184-raholt-eiendom-bolig-as) | Eidsvoll | - | 321 809 kr | - |
| [SLETTVOLL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/929555562-slettvoll-holding-as) | Eidsvoll | - | 26 848 kr | - |
| [NORVOLT CAPITAL AS](https://www.norscout.com/no/company/930733725-norvolt-capital-as) | Eidsvoll | - | 1,06 mill. kr | - |
| [JAAA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/936222315-jaaa-holding-as) | Eidsvoll | - | 10 458 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.06.2026.
