---
title: "JEVNESVEEN HOLDING AS (926280112): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "JEVNESVEEN HOLDING AS i Lillehammer hadde 143 625 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Rune Jevnesveen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926280112-jevnesveen-holding-as"
---

# JEVNESVEEN HOLDING AS

Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift · Lillehammer

- Org.nr: 926 280 112
- Daglig leder: Rune Jevnesveen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 143 625 kr (+190,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −140 068 kr (Margin −97,5 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 96,0 % (meget god). Opp fra −192,5 % i 2024
- Likviditet: 0,92 (svak). Opp fra 0,00 i 2024
- Soliditet: 4,5 % (svak). Opp fra −156,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −192,5 % | 96,0 % |
| Driftsmargin | - | −377,4 % | −97,5 % |
| Likviditetsgrad | 0,87 | 0,00 | 0,92 |
| Soliditet | −15,3 % | −156,2 % | 4,5 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 21,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 50 | 144 |
| Driftsresultat | −50 | −187 | −140 |
| Årsresultat | −80 | −219 | 244 |
| Driftsmargin | - | −377,4 % | −97,5 % |
| Sum gjeld | 57 | 371 | 378 |
| Sum driftskostnader | 50 | 236 | 284 |
| Finansresultat | −30 | −32 | 385 |
| Resultat før skatt | −80 | −219 | 245 |
| Anleggsmidler | 0 | 144 | 138 |
| Omløpsmidler | 49 | 1 | 258 |
| Sum eiendeler | 49 | 145 | 396 |
| Egenkapital | −8 | −226 | 18 |
| Kortsiktig gjeld | 57 | 239 | 280 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 132 | - |

## Ledelse og styre

- Rune Jevnesveen: Daglig leder og styrets leder
- Marius Jevnesveen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Kirkegata 45, 2609 Lillehammer
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.100 Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift
- Etablert: 27.10.2020
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [24 LØNNSOM AS](https://www.norscout.com/no/company/925058025-24-lonnsom-as)
- Størrelse: Nr. 1 067 av 1 310 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i andre foretak og verdipapirer for øvrig.

## Siste endringer

- 15.09.2026: Næringskode endret
- 14.11.2025: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 29.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000447426&sokeverdi=926280112&spraak=nb)
- 14.11.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000835348&sokeverdi=926280112&spraak=nb)
- 07.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000547501&sokeverdi=926280112&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [JAS MASKIN OG SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/917872481-jas-maskin-og-service-as) | Lillehammer | - | 574 100 kr | - |
| [VIDARS VAKTMESTERTJENESTER AS](https://www.norscout.com/no/company/934137825-vidars-vaktmestertjenester-as) | Lillehammer | - | 25 000 kr | - |
| [GUDBRANDSDAL EIENDOMSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/915865097-gudbrandsdal-eiendomsservice-as) | Lillehammer | - | 6,74 mill. kr | −1,3 % |
| [EP INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/928674010-ep-invest-as) | Lillehammer | - | 0 kr | - |
| [VAKTMESTERTJENESTEN LILLEHAMMER AS](https://www.norscout.com/no/company/898501892-vaktmestertjenesten-lillehammer-as) | Lillehammer | 6 | 2,68 mill. kr | −37,9 % |
| [ØDEGÅRDSTUEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/998532825-odegardstuen-holding-as) | Lillehammer | - | 0 kr | - |
| [BYGGSERVICE LILLEHAMMER AS](https://www.norscout.com/no/company/935761050-byggservice-lillehammer-as) | Lillehammer | 6 | 3,21 mill. kr | - |
| [TO M&M AS](https://www.norscout.com/no/company/927879999-to-m-m-as) | Lillehammer | 6 | 10,9 mill. kr | −5,7 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.09.2026.
