---
title: "PURE MADNESS AS (926341480): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PURE MADNESS AS i Voss hadde 1,54 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Line Andorsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926341480-pure-madness-as"
---

# PURE MADNESS AS

Reisearrangørvirksomhet ellers · Voss

- Org.nr: 926 341 480
- Daglig leder: Line Andorsen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,54 mill. kr (+10,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −173 640 kr (Margin −11,3 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −17,9 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 14,0 % i 2024
- Likviditet: 1,99 (god). Ned fra 3,90 i 2024
- Soliditet: 52,5 % (meget god). Ned fra 76,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 14,0 % | −17,9 % |
| Driftsmargin | 19,6 % | 10,9 % | −11,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 22,4 % | −27,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,95 | 3,90 | 1,99 |
| Soliditet | 51,7 % | 76,1 % | 52,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,9 | 0,3 | 0,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 804 | 1 395 | 1 541 |
| Driftsresultat | 550 | 152 | −174 |
| Årsresultat | 429 | 111 | −229 |
| Driftsmargin | 19,6 % | 10,9 % | −11,3 % |
| Sum gjeld | 582 | 230 | 457 |
| Sum driftskostnader | 2 254 | 1 243 | 1 715 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 1 |
| Resultat før skatt | 550 | 152 | −172 |
| Anleggsmidler | 81 | 66 | 50 |
| Omløpsmidler | 1 123 | 898 | 911 |
| Sum eiendeler | 1 205 | 964 | 961 |
| Egenkapital | 622 | 734 | 504 |
| Kortsiktig gjeld | 577 | 230 | 457 |
| Langsiktig gjeld | 5 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Line Andorsen: Daglig leder og styremedlem
- Christian Styve: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Kalvatrevegen 3, 5704 Voss
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 79.122 Reisearrangørvirksomhet ellers
- Etablert: 08.12.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2021
- Størrelse: Nr. 237 av 362 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eventyrreiser og kurs i inn- og utland. Import og salg av klær og utstyr. Design og event konsulenttjenester. Og annet som naturlig faller sammen med dette.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 08.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000161125&sokeverdi=926341480&spraak=nb)
- 28.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000085617&sokeverdi=926341480&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NORWAY ACTIVE AS](https://www.norscout.com/no/company/991104682-norway-active-as) | Voss | 16 | 5,32 mill. kr | −9,4 % |
| [VOSSAMORO AS](https://www.norscout.com/no/company/812156632-vossamoro-as) | Voss | 5 | 641 314 kr | - |
| [NORTHERN ROOTS AS](https://www.norscout.com/no/company/935478219-northern-roots-as) | Voss | - | 969 806 kr | - |
| [WILD VOSS AS](https://www.norscout.com/no/company/916006500-wild-voss-as) | Voss | 7 | 2,97 mill. kr | +41,5 % |
| [VOSS MOUNTAIN COMPANY AS](https://www.norscout.com/no/company/928069087-voss-mountain-company-as) | Voss | - | 708 000 kr | - |
| [OUTDOOR NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/916974051-outdoor-norway-as) | Voss | 13 | 8,4 mill. kr | +37,7 % |
| [BOLSTADELVA AS](https://www.norscout.com/no/company/913190645-bolstadelva-as) | Voss | - | 238 498 kr | - |
| [OPEN KLASSE AS](https://www.norscout.com/no/company/915081444-open-klasse-as) | Voss | - | 37 101 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
