---
title: "MA MA AS (926364839): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MA MA AS i Stavanger hadde 524 300 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926364839-ma-ma-as"
---

# MA MA AS

Frisering og barbering · Stavanger

- Org.nr: 926 364 839
- Styreleder: Margrethe Kyvik

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 524 300 kr (+43,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 186 140 kr (Margin 35,5 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,55 (svak). Opp fra 0,18 i 2024
- Soliditet: 18,9 % (god). Opp fra −11,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 7,4 % | 11,7 % | 35,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 722,4 % |
| Likviditetsgrad | 0,11 | 0,18 | 0,55 |
| Soliditet | −13,9 % | −11,9 % | 18,9 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 4,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 365 | 365 | 524 |
| Driftsresultat | 27 | 43 | 186 |
| Årsresultat | −7 | 10 | 160 |
| Driftsmargin | 7,4 % | 11,7 % | 35,5 % |
| Sum gjeld | 559 | 542 | 439 |
| Sum driftskostnader | 338 | 322 | 338 |
| Finansresultat | −34 | −32 | −26 |
| Resultat før skatt | −7 | 10 | 160 |
| Anleggsmidler | 462 | 429 | 396 |
| Omløpsmidler | 30 | 56 | 145 |
| Sum eiendeler | 491 | 484 | 541 |
| Egenkapital | −68 | −58 | 102 |
| Kortsiktig gjeld | 273 | 312 | 265 |
| Langsiktig gjeld | 286 | 230 | 174 |

## Ledelse og styre

- Margrethe Kyvik: Styrets leder
- Robert Salvesen: Styremedlem
- Arvid Ragnar Løkke: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Løkkeveien 75, 4008 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 15.12.2020
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2021
- Regnskapsfører: [JANSSON & LARSEN REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/979713894-jansson-larsen-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 2 467 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Velvære.

## Kunngjøringer

- 08.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000161128&sokeverdi=926364839&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ROYAL TRIM AD AS](https://www.norscout.com/no/company/935190126-royal-trim-ad-as) | Stavanger | - | 544 000 kr | - |
| [SALONG ØST AS](https://www.norscout.com/no/company/930196363-salong-ost-as) | Stavanger | - | 461 200 kr | - |
| [AFRO HAIR & ART AS](https://www.norscout.com/no/company/997213637-afro-hair-art-as) | Stavanger | - | 589 975 kr | - |
| [IVON FRISØR & PARYKK AS](https://www.norscout.com/no/company/935727707-ivon-frisor-parykk-as) | Stavanger | - | 454 753 kr | - |
| [BBEAUTÉ AS](https://www.norscout.com/no/company/932940353-bbeaute-as) | Stavanger | - | 608 000 kr | - |
| [BEAUTYLAB AS](https://www.norscout.com/no/company/932397102-beautylab-as) | Stavanger | - | 431 741 kr | - |
| [PRIVATE CARE AS](https://www.norscout.com/no/company/933809951-private-care-as) | Stavanger | - | 661 540 kr | - |
| [EMEHAI AS](https://www.norscout.com/no/company/933063739-emehai-as) | Stavanger | - | 260 074 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
