---
title: "BYGGENERGI GRUPPEN AS (926401335): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BYGGENERGI GRUPPEN AS i Nittedal hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Halvor Ihler. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926401335-byggenergi-gruppen-as"
---

# BYGGENERGI GRUPPEN AS

Rørleggerarbeid · Nittedal

- Org.nr: 926 401 335
- Daglig leder: Halvor Ihler (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr
- Driftsresultat 2025: −25 901 kr
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 0,0 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −14,8 % i 2024
- Likviditet: 0,62 (svak). Opp fra 0,41 i 2024
- Soliditet: 48,5 % (meget god). Ned fra 76,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −6,5 % | −6,5 % | −14,8 % | 0,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −7,1 % | −7,6 % | −18,5 % | 0,0 % |
| Likviditetsgrad | 4,00 | 1,67 | 1,11 | 0,41 | 0,62 |
| Soliditet | 95,0 % | 88,5 % | 82,9 % | 76,7 % | 48,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,1 | 0,2 | 0,3 | 1,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | - | - | 0 |
| Driftsresultat | −1 | −13 | −13 | −28 | −26 |
| Årsresultat | −1 | −13 | −13 | −28 | 0 |
| Sum gjeld | 10 | 24 | 34 | 41 | 144 |
| Sum driftskostnader | - | - | 13 | 28 | 26 |
| Finansresultat | - | - | 0 | 0 | 26 |
| Resultat før skatt | −1 | −13 | −13 | −28 | 0 |
| Anleggsmidler | 160 | 160 | 160 | 160 | 190 |
| Omløpsmidler | 40 | 40 | 37 | 17 | 90 |
| Sum eiendeler | 200 | 200 | 197 | 177 | 280 |
| Egenkapital | 190 | 177 | 164 | 136 | 136 |
| Kortsiktig gjeld | 10 | 24 | 34 | 41 | 144 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Halvor Ihler: Daglig leder og styremedlem
- Frode Arnesveen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Seljeveien 22, 1481 Hagan
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 04.01.2021
- Tidligere navn: ARNESVEEN & IHLER HOLDING AS (2021 til 2024)
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [EIRA REVISJON & RÅDGIVNING AS](https://www.norscout.com/no/company/990422052-eira-revisjon-radgivning-as)
- Regnskapsfører: [ECORA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/933583236-ecora-regnskap-as)
- Formål: Investere i andre selskaper.

## Siste endringer

- 15.10.2026: Revisor endret
- 15.04.2026: Næringskode endret
- 04.03.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 15.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000800850&sokeverdi=926401335&spraak=nb)
- 15.10.2026: [Fisjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000801244&sokeverdi=926401335&spraak=nb)
- 12.08.2026: [Godkjent mellombalanse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000687759&sokeverdi=926401335&spraak=nb)
- 10.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000676739&sokeverdi=926401335&spraak=nb)
- 04.03.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000093221&sokeverdi=926401335&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ELVEBAKK HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930871982-elvebakk-holding-as) | Nittedal | - | 119 595 kr | −93,9 % |
| [CW RØR HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/920559034-cw-ror-holding-as) | Nittedal | - | - | - |
| [AP RØRLEGGER AS](https://www.norscout.com/no/company/935875854-ap-rorlegger-as) | Nittedal | - | 366 944 kr | - |
| [BÆRUM VVS OG VEDLIKEHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/928844471-baerum-vvs-og-vedlikehold-as) | Nittedal | - | 672 382 kr | −70,9 % |
| [AUKE RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/813458942-auke-ror-as) | Nittedal | - | 1,84 mill. kr | −14,6 % |
| [HERMES VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/929092600-hermes-vvs-as) | Nittedal | - | 3,22 mill. kr | +91,4 % |
| [A & A POOL AS](https://www.norscout.com/no/company/913381742-a-a-pool-as) | Nittedal | - | 4,28 mill. kr | −21,3 % |
| [BYGGENERGI AS](https://www.norscout.com/no/company/926453785-byggenergi-as) | Nittedal | 5 | 17 mill. kr | −24,7 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 11.08.2026.
