---
title: "SR AVL OG SPORT AS (926447815): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SR AVL OG SPORT AS i Våler hadde 6,04 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 10 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926447815-sr-avl-og-sport-as"
---

# SR AVL OG SPORT AS

Undervisning innenfor idrett og rekreasjon · Våler · Etablert 2020

- Org.nr: 926 447 815
- Styreleder: Sindre Ratvik

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,04 mill. kr (−29,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −1,53 mill. kr (Margin −25,3 %)
- Ansatte: 10 (Opp fra 8 i desember 2025)

## Ansatte

- desember 2025: 8
- januar 2026: 9
- februar 2026: 8
- juli 2026: 13
- august 2026: 9
- oktober 2026: 10

### Per sted

- Våler i Østfold: 10 ansatte
- Kongsvinger: Ingen oppgitt

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −14,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −9,6 % i 2024
- Likviditet: 1,89 (god). Ned fra 2,39 i 2024
- Soliditet: −10,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 6,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | −9,6 % | −14,4 % |
| Driftsmargin | - | 1,8 % | 9,1 % | −13,9 % | −25,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | −150,1 % | - |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,30 | 2,39 | 1,89 |
| Soliditet | - | - | 14,1 % | 6,7 % | −10,1 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 6,1 | 14,0 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 12 053 | 11 930 | 8 608 | 6 039 |
| Driftsresultat | - | 211 | 1 087 | −1 194 | −1 529 |
| Årsresultat | 0 | −648 | 746 | −1 504 | −1 795 |
| Driftsmargin | - | 1,8 % | 9,1 % | −13,9 % | −25,3 % |
| Sum gjeld | - | - | 10 896 | 11 004 | 10 144 |
| Sum driftskostnader | - | 11 842 | 10 844 | 9 801 | 7 568 |
| Finansresultat | - | −373 | −419 | −733 | −375 |
| Resultat før skatt | - | - | 668 | −1 927 | −1 904 |
| Anleggsmidler | - | - | 6 965 | 5 939 | 5 370 |
| Omløpsmidler | - | - | 5 714 | 5 851 | 3 840 |
| Sum eiendeler | - | - | 12 679 | 11 790 | 9 210 |
| Egenkapital | - | - | 1 783 | 785 | −934 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 4 391 | 2 453 | 2 035 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 6 505 | 8 551 | 8 109 |

## Ledelse og styre

- Sindre Ratvik: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Gyldermyra 2, 1592 Våler i Østfold
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.510 Undervisning innenfor idrett og rekreasjon
- Etablert: 30.10.2020
- Aksjekapital: 105 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2022
- Revisor: [REVISIONSBUREAUET AS](https://www.norscout.com/no/company/938063109-revisionsbureauet-as)
- Størrelse: Nr. 47 av 962 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Landbruk, drift av stall, rideskole, kjøp og salg av hester og andre produkter/tjenester som naturlig hører hertil, herunder å delta i andre selskaper med samme virksomhet.

## Siste endringer

- 29.09.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 29.09.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000766171&sokeverdi=926447815&spraak=nb)
- 01.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000638664&sokeverdi=926447815&spraak=nb)
- 02.10.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000770025&sokeverdi=926447815&spraak=nb)
- 10.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000569970&sokeverdi=926447815&spraak=nb)

## Offentlig støtte

- 30.04.2020: Garanti fra EKSPORTFINANSIERING NORGE, 1,4 mill. kr

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BODEN HARMONI AS](https://www.norscout.com/no/company/912086194-boden-harmoni-as) | Våler | - | 723 021 kr | - |
| [TENNIS-TRENING.NO AS](https://www.norscout.com/no/company/932886561-tennis-trening-no-as) | Våler | - | 416 234 kr | - |
| [SR STABLES HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/924862459-sr-stables-holding-as) | Våler | - | 0 kr | - |
| [PREG BARNEHAGER VÅK AS](https://www.norscout.com/no/company/930391212-preg-barnehager-vak-as) | Våler | 28 | 13 mill. kr | +11,1 % |
| [SPEEDEVENT AS](https://www.norscout.com/no/company/917821283-speedevent-as) | Våler | - | 2,39 mill. kr | +8,8 % |
| [NAF TRAFIKKSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/956141370-naf-trafikksenter-as) | Våler | 43 | 55,8 mill. kr | +13,1 % |
| [STALL MALMIN AS](https://www.norscout.com/no/company/929960114-stall-malmin-as) | Ringerike | 10 | 8,78 mill. kr | −8,5 % |
| [SVØMMEPARTNER AS](https://www.norscout.com/no/company/921242131-svommepartner-as) | Trondheim | 10 | 3,56 mill. kr | −1,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
