---
title: "M&M INVESTMENT AS (926503219): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "M&M INVESTMENT AS i Trondheim hadde 50 287 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Mia Rasmussen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926503219-m-m-investment-as"
---

# M&M INVESTMENT AS

Drift av søkemotorer · Trondheim

- Org.nr: 926 503 219
- Daglig leder: Mia Rasmussen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 50 287 kr (−52,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −38 036 kr (Margin −75,6 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −16,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 57,3 % i 2024
- Likviditet: 7,18 (meget god). Ned fra 9,34 i 2024
- Soliditet: 87,5 % (meget god). Ned fra 89,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 57,3 % | −16,4 % |
| Driftsmargin | 34,6 % | 76,0 % | −75,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 69,4 % | −18,7 % |
| Likviditetsgrad | 3,64 | 9,34 | 7,18 |
| Soliditet | 72,5 % | 89,3 % | 87,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | 0,1 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 86 | 106 | 50 |
| Driftsresultat | 30 | 81 | −38 |
| Årsresultat | 26 | 66 | −26 |
| Driftsmargin | 34,6 % | 76 % | −75,6 % |
| Sum gjeld | 33 | 18 | 18 |
| Sum driftskostnader | 56 | 26 | 88 |
| Finansresultat | 4 | 3 | 12 |
| Resultat før skatt | 34 | 84 | −26 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 15 |
| Omløpsmidler | 122 | 173 | 131 |
| Sum eiendeler | 122 | 173 | 146 |
| Egenkapital | 88 | 154 | 128 |
| Kortsiktig gjeld | 33 | 18 | 18 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Mia Rasmussen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Ladeveien 20, 7066 Trondheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 63.910 Drift av søkemotorer
- Etablert: 13.01.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 10.06.2022
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS](https://www.norscout.com/no/company/936285066-sparebank-1-regnskapshuset-smn-as)
- Størrelse: Nr. 86 av 105 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av web-portaler.

## Kunngjøringer

- 04.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000347889&sokeverdi=926503219&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [DSMG AS](https://www.norscout.com/no/company/924766956-dsmg-as) | Trondheim | - | 135 906 kr | - |
| [AURALIS AS](https://www.norscout.com/no/company/935889588-auralis-as) | Trondheim | - | 16 020 kr | - |
| [BANKEYE AS](https://www.norscout.com/no/company/932267012-bankeye-as) | Trondheim | - | 568 628 kr | - |
| [NETTGAVEN AS](https://www.norscout.com/no/company/979118309-nettgaven-as) | Trondheim | - | 0 kr | - |
| [SITELAB AS](https://www.norscout.com/no/company/837312442-sitelab-as) | Trondheim | - | - | - |
| [XPHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/925174610-xphage-as) | Trondheim | - | - | - |
| [PETLINK AS](https://www.norscout.com/no/company/931467913-petlink-as) | Trondheim | - | - | - |
| [CLEANFLOW AS](https://www.norscout.com/no/company/936858732-cleanflow-as) | Trondheim | - | - | - |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 05.06.2026.
