---
title: "BFG AS (926534424): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BFG AS i Ullensaker hadde 158 511 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926534424-bfg-as"
---

# BFG AS

Detaljhandel med deler og utstyr til motorvogner · Ullensaker

- Org.nr: 926 534 424
- Styreleder: Raymond Myrland

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 158 511 kr (+137,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 15 802 kr (Margin 10,0 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,02 (tilfredsstillende). Opp fra 0,89 i 2024
- Soliditet: 11,8 % (tilfredsstillende). Opp fra 6,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 16,9 % | −348,4 % | 10,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −181,9 % | 80,2 % |
| Likviditetsgrad | 3,07 | 0,89 | 1,02 |
| Soliditet | 67,5 % | 6,3 % | 11,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 14,8 | 7,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 363 | 67 | 159 |
| Driftsresultat | 61 | −232 | 16 |
| Årsresultat | 53 | −232 | 15 |
| Driftsmargin | 16,9 % | −348,4 % | 10,0 % |
| Sum gjeld | 118 | 171 | 201 |
| Sum driftskostnader | 302 | 299 | 143 |
| Finansresultat | - | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 61 | −232 | 15 |
| Anleggsmidler | 0 | 30 | 23 |
| Omløpsmidler | 362 | 153 | 205 |
| Sum eiendeler | 362 | 183 | 228 |
| Egenkapital | 244 | 12 | 27 |
| Kortsiktig gjeld | 118 | 171 | 201 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Raymond Myrland: Styrets leder
- Dan Gøran Lunde: Styremedlem
- André Mamelund: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Raymond Myrland, Bakke søndre 94, 2040 Kløfta
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.820 Detaljhandel med deler og utstyr til motorvogner
- Etablert: 27.01.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2021
- Størrelse: Nr. 490 av 543 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: E-handel, detaljhandel, salg av deler og utstyr til motorvogner.

## Kunngjøringer

- 28.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000616628&sokeverdi=926534424&spraak=nb)
- 31.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000654782&sokeverdi=926534424&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [4FLUENT AS](https://www.norscout.com/no/company/931252879-4fluent-as) | Ullensaker | - | 197 800 kr | - |
| [TRIC AS](https://www.norscout.com/no/company/925740608-tric-as) | Ullensaker | - | 55 277 kr | - |
| [TURBO PARTS AS](https://www.norscout.com/no/company/934419367-turbo-parts-as) | Ullensaker | - | 221 205 kr | - |
| [EXPERT AS](https://www.norscout.com/no/company/926733354-expert-as) | Ullensaker | - | 13 353 kr | - |
| [ABSERVICE 2 AS](https://www.norscout.com/no/company/934169751-abservice-2-as) | Ullensaker | - | 506 675 kr | - |
| [AUTOCOMPONENTS AS](https://www.norscout.com/no/company/919165790-autocomponents-as) | Ullensaker | - | 0 kr | - |
| [M.N BIL AS](https://www.norscout.com/no/company/930973122-m-n-bil-as) | Ullensaker | - | 4,64 mill. kr | +77 % |
| [STEINAR STOLEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/989242792-steinar-stolen-holding-as) | Ullensaker | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 29.07.2026.
