---
title: "NIDHEIM INDUSTRI AS (926544225): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NIDHEIM INDUSTRI AS i Trondheim hadde 571 542 kr i driftsinntekter i 2024. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926544225-nidheim-industri-as"
---

# NIDHEIM INDUSTRI AS

**Årsregnskap for 2025 ikke registrert**

Rørleggerarbeid · Trondheim

- Org.nr: 926 544 225
- Styreleder: Kim Andre Karlsen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2024: 571 542 kr (+21,9 % fra 2023)
- Driftsresultat 2024: 6 130 kr (Margin 1,1 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2024

- Lønnsomhet: 1,0 % (svak)
- Likviditet: 4,77 (meget god). Ned fra 17,64 i 2023
- Soliditet: 79,6 % (meget god). Ned fra 94,4 % i 2023

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 1,0 % |
| Driftsmargin | 46,9 % | 20,9 % | −24,3 % | 1,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 47,4 % | −16,0 % | 1,2 % |
| Likviditetsgrad | 2,76 | 2,76 | 17,64 | 4,77 |
| Soliditet | 66,9 % | 68,8 % | 94,4 % | 79,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 0,5 | 0,1 | 0,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 371 | 1 480 | 469 | 572 |
| Driftsresultat | 643 | 309 | −114 | 6 |
| Årsresultat | 502 | 239 | −114 | −67 |
| Driftsmargin | 46,9 % | 20,9 % | −24,3 % | 1,1 % |
| Sum gjeld | 264 | 349 | 40 | 151 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 565 |
| Finansresultat | - | - | - | 1 |
| Resultat før skatt | 643 | 309 | −114 | 8 |
| Anleggsmidler | 68 | 176 | 115 | 55 |
| Omløpsmidler | 728 | 943 | 582 | 687 |
| Sum eiendeler | 795 | 1 120 | 697 | 742 |
| Egenkapital | 532 | 771 | 658 | 591 |
| Kortsiktig gjeld | 264 | 342 | 33 | 144 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 7 | 7 | 7 |

## Ledelse og styre

- Kim Andre Karlsen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Estenstadvegen 89, 7049 Trondheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 28.01.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2021
- Størrelse: Nr. 2 316 av 2 656 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Fjernvarme og industrirørlegging, VVS samt byggrelatert industrivirksomhet.

## Siste endringer

- 14.04.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 02.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000661711&sokeverdi=926544225&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [WIIG RØRSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/935826632-wiig-rorservice-as) | Trondheim | - | 581 849 kr | - |
| [HANSODDEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/924191317-hansodden-holding-as) | Trondheim | - | 476 000 kr | - |
| [TEMPEVEGEN 8 AS](https://www.norscout.com/no/company/921778120-tempevegen-8-as) | Trondheim | - | 639 500 kr | - |
| [ELIASSEN VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/990203423-eliassen-vvs-as) | Trondheim | - | 419 951 kr | −68,9 % |
| [SCAND RØRFORNYING AS](https://www.norscout.com/no/company/934949757-scand-rorfornying-as) | Trondheim | - | 643 595 kr | - |
| [KEISERÅS RØRSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/935829313-keiseras-rorservice-as) | Trondheim | - | 345 000 kr | - |
| [JARLE HAUG HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/889078162-jarle-haug-holding-as) | Trondheim | - | 682 900 kr | - |
| [MOE RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/936444849-moe-ror-as) | Trondheim | - | 344 883 kr | - |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Rørleggerfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/rorleggerfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 24.09.2026.
