---
title: "STAVANGER REVMATOLOGISKE SENTER AS (926560182): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STAVANGER REVMATOLOGISKE SENTER AS i Stavanger hadde 9,48 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926560182-stavanger-revmatologiske-senter-as"
---

# STAVANGER REVMATOLOGISKE SENTER AS

Allmennlegetjenester · Stavanger

- Org.nr: 926 560 182
- Styreleder: Sam Aiobian

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 9,48 mill. kr (+0,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 7 mill. kr (Margin 73,8 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 31,0 % (meget god). Ned fra 56,0 % i 2024
- Likviditet: 0,10 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,07 i 2024
- Soliditet: 95,0 % (meget god). Opp fra 93,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 47,1 % | 56,0 % | 31,0 % |
| Driftsmargin | 81,6 % | 75,6 % | 76,0 % | 76,2 % | 73,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 54,3 % | 60,9 % | 32,9 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,88 | 0,07 | 0,10 |
| Soliditet | 74,6 % | 82,7 % | 89,5 % | 93,5 % | 95,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 0,2 | 0,1 | 0,1 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 6 608 | 10 025 | 9 058 | 9 398 | 9 483 |
| Driftsresultat | 5 391 | 7 583 | 6 886 | 7 159 | 6 998 |
| Årsresultat | 4 212 | 5 904 | 5 428 | 11 307 | 8 660 |
| Driftsmargin | 81,6 % | 75,6 % | 76 % | 76,2 % | 73,8 % |
| Sum gjeld | 1 441 | 2 124 | 1 836 | 1 876 | 1 874 |
| Sum driftskostnader | 1 217 | 2 442 | 2 172 | 2 240 | 2 484 |
| Finansresultat | - | −3 | 97 | 5 741 | 3 225 |
| Resultat før skatt | - | - | 6 983 | 12 900 | 10 223 |
| Anleggsmidler | 5 473 | 10 087 | 15 792 | 28 520 | 37 125 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 618 | 137 | 190 |
| Sum eiendeler | 5 682 | 12 269 | 17 410 | 28 657 | 37 315 |
| Egenkapital | 4 242 | 10 145 | 15 574 | 26 780 | 35 441 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 836 | 1 876 | 1 874 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Sam Aiobian: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Madlamarkveien 2A, 4041 Hafrsfjord
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 86.210 Allmennlegetjenester
- Etablert: 20.01.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [IDSØ & RAVNÅS REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/989048732-idso-ravnas-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [NUMBERS AS](https://www.norscout.com/no/company/919948329-numbers-as)
- Størrelse: Nr. 68 av 1 743 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Legevirksomhet innen allmennmedisin og revmatologi samt å investere i andre selskaper.

## Kunngjøringer

- 27.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000609254&sokeverdi=926560182&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TASTA LEGESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/937154623-tasta-legesenter-as) | Stavanger | 5 | 539 096 kr | - |
| [LEGE KALOYAN FEREV AS](https://www.norscout.com/no/company/935138213-lege-kaloyan-ferev-as) | Stavanger | - | 6,23 mill. kr | - |
| [LEGEKONTORENE SKAGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/930376078-legekontorene-skagen-as) | Stavanger | 5 | 2,24 mill. kr | −6,1 % |
| [SKOGLUND AS](https://www.norscout.com/no/company/921903200-skoglund-as) | Stavanger | - | 5,32 mill. kr | +40,5 % |
| [VÅGSMYRA LEGESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/996525856-vagsmyra-legesenter-as) | Stavanger | 5 | 3,07 mill. kr | −4,9 % |
| [LEGESENTERET MARIERO AS](https://www.norscout.com/no/company/916374038-legesenteret-mariero-as) | Stavanger | - | 4,77 mill. kr | +4,7 % |
| [HINNA LEGESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/998546230-hinna-legesenter-as) | Stavanger | 5 | 3,21 mill. kr | −4,4 % |
| [YEBOAH B4 AS](https://www.norscout.com/no/company/933294137-yeboah-b4-as) | Stavanger | - | 4,56 mill. kr | +7,7 % |

## Bedriftslister

- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [Helsebedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 28.07.2026.
