---
title: "LUMIROX AS (926572342): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LUMIROX AS i Rælingen hadde 35 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Simon Tullio Mori. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926572342-lumirox-as"
---

# LUMIROX AS

Agenturhandel med bredt vareutvalg · Rælingen

- Org.nr: 926 572 342
- Daglig leder: Simon Tullio Mori

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 35 kr (−99,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −16 121 kr (Margin −46 060 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −101,4 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −175,1 % i 2024
- Likviditet: 0,01 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,02 i 2024
- Soliditet: −9 647,3 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −4 555,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −175,1 % | −101,4 % |
| Driftsmargin | −2 158,5 % | −346,7 % | −46 060,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,01 | 0,02 | 0,01 |
| Soliditet | −15 897,9 % | −4 555,5 % | −9 647,3 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 17 | 7 | 0 |
| Driftsresultat | −372 | −23 | −16 |
| Årsresultat | −373 | −23 | −15 |
| Driftsmargin | −2 158,5 % | −346,7 % | −46 060 % |
| Sum gjeld | 898 | 935 | 939 |
| Sum driftskostnader | 390 | 29 | 16 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 1 |
| Resultat før skatt | −373 | −23 | −15 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 6 | 20 | 10 |
| Sum eiendeler | 6 | 20 | 10 |
| Egenkapital | −892 | −915 | −930 |
| Kortsiktig gjeld | 898 | 935 | 939 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Simon Tullio Mori: Daglig leder
- Terje Hallan: Styrets leder
- Hilde Beate Hallan: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Granittvegen 78, 2008 Fjerdingby
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.190 Agenturhandel med bredt vareutvalg
- Etablert: 25.01.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2021
- Regnskapsfører: [RAFO REGNSKAP OG RÅDGIVNING AS](https://www.norscout.com/no/company/930696390-rafo-regnskap-og-radgivning-as)
- Størrelse: Nr. 72 av 72 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp og salg av varer.

## Kunngjøringer

- 21.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000288639&sokeverdi=926572342&spraak=nb)
- 24.07.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000619552&sokeverdi=926572342&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HALLAN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/989051970-hallan-invest-as) | Rælingen | - | 577 600 kr | - |
| [HAFVIK SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/935408008-hafvik-solutions-as) | Rælingen | - | 5 269 kr | - |
| [DET NORSKE EIERSELSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/912686671-det-norske-eierselskap-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [TEAM BREW COFFEE AS](https://www.norscout.com/no/company/836439422-team-brew-coffee-as) | Rælingen | - | 9 800 kr | - |
| [EAS HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/915362958-eas-holding-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [MUUN COSMETICS AS](https://www.norscout.com/no/company/933862097-muun-cosmetics-as) | Rælingen | - | 26 336 kr | - |
| [P&C INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/915710816-p-c-invest-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [MGSTANGELAND INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/931376926-mgstangeland-invest-as) | Rælingen | - | 29 280 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 22.05.2026.
