---
title: "SANDY MILES AS (926579975): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SANDY MILES AS i Færder hadde 104 047 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Maria Klavenes. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926579975-sandy-miles-as"
---

# SANDY MILES AS

Uoppgitt · Færder

- Org.nr: 926 579 975
- Daglig leder: Maria Klavenes (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 104 047 kr (−13,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −60 490 kr (Margin −58,1 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −9,3 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 9,8 % i 2024
- Likviditet: 1,62 (god). Ned fra 2,08 i 2024
- Soliditet: 38,1 % (god). Ned fra 51,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 9,8 % | −9,3 % |
| Driftsmargin | 29,6 % | 46,3 % | −58,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 18,6 % | −20,7 % |
| Likviditetsgrad | 2,15 | 2,08 | 1,62 |
| Soliditet | 53,5 % | 51,8 % | 38,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,9 | 0,9 | 1,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 173 | 120 | 104 |
| Driftsresultat | 51 | 56 | −60 |
| Årsresultat | 39 | 48 | −60 |
| Driftsmargin | 29,6 % | 46,3 % | −58,1 % |
| Sum gjeld | 238 | 299 | 425 |
| Sum driftskostnader | 121 | 64 | 165 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 51 | 56 | −60 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 512 | 622 | 686 |
| Sum eiendeler | 512 | 622 | 686 |
| Egenkapital | 274 | 322 | 262 |
| Kortsiktig gjeld | 238 | 299 | 425 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Maria Klavenes: Daglig leder og styrets leder
- Elisabeth Fredriksen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Sleipners vei 1, 3128 Nøtterøy
- Postadresse: Postboks 2362, 3101 Tønsberg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 07.01.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2021
- Størrelse: Nr. 3 599 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive investering i andre selskap, selge konsulsenttjenester, samt øvrig handel som er en naturlig del av driften.

## Kunngjøringer

- 30.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000630976&sokeverdi=926579975&spraak=nb)
- 14.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000697394&sokeverdi=926579975&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MINT TECHNOLOGY AS](https://www.norscout.com/no/company/999584535-mint-technology-as) | Færder | - | 110 926 kr | - |
| [NDK HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928119599-ndk-holding-as) | Færder | - | 100 000 kr | - |
| [ET VEIERLAND HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/993272299-et-veierland-holding-as) | Færder | - | 128 468 kr | - |
| [MORINA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/934336739-morina-holding-as) | Færder | - | 76 220 kr | - |
| [YANTOI AS](https://www.norscout.com/no/company/935878632-yantoi-as) | Færder | - | 190 677 kr | - |
| [CARIBBEAN SUSTAINABLE AQUACULTURE HOLDING (CSA) AS](https://www.norscout.com/no/company/829743892-caribbean-sustainable-aquaculture-holding-csa-as) | Færder | - | 70 000 kr | - |
| [RIMRAM AS](https://www.norscout.com/no/company/934823427-rimram-as) | Færder | - | 200 000 kr | - |
| [ALTA MAR HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/929688309-alta-mar-holding-as) | Færder | - | 60 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 31.07.2026.
