---
title: "KEMPOWER AS (926667645): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "KEMPOWER AS i Nannestad hadde 184 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 18 ansatte. Daglig leder er Johanna Paulina Toivo. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926667645-kempower-as"
---

# KEMPOWER AS

Detaljhandel med deler og utstyr til motorvogner · Nannestad · Etablert 2021

- Org.nr: 926 667 645
- Nettsted: [kempower.com](https://kempower.com)
- Daglig leder: Johanna Paulina Toivo (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 184 mill. kr (+22 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 11,1 mill. kr (Margin 6,0 %)
- Ansatte: 18

## Ansatte

- februar 2026: 17
- mai 2026: 16
- juli 2026: 18

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 17,3 % (meget god). Ned fra 22,7 % i 2024
- Likviditet: 2,26 (meget god). Opp fra 1,54 i 2024
- Soliditet: 57,2 % (meget god). Opp fra 37,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 23,9 % | 22,7 % | 17,3 % |
| Driftsmargin | 16,4 % | 10,2 % | 12,1 % | 9,4 % | 6,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 170,1 % | 110,1 % | 61,1 % | 36,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,22 | 1,10 | 1,53 | 1,54 | 2,26 |
| Soliditet | 18,5 % | 10,7 % | 36,7 % | 37,2 % | 57,2 % |
| Gjeldsgrad | 4,4 | 8,4 | 1,7 | 1,7 | 0,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 14 270 | 72 206 | 115 268 | 150 913 | 184 146 |
| Driftsresultat | 2 344 | 7 349 | 13 893 | 14 255 | 11 125 |
| Årsresultat | 1 423 | 5 718 | 10 791 | 11 225 | 9 669 |
| Driftsmargin | 16,4 % | 10,2 % | 12,1 % | 9,4 % | 6,0 % |
| Sum gjeld | 6 399 | 59 972 | 30 959 | 49 260 | 29 029 |
| Sum driftskostnader | - | - | 101 375 | 136 658 | 173 021 |
| Finansresultat | - | - | −53 | 144 | 1 403 |
| Resultat før skatt | 1 824 | 7 333 | 13 841 | 14 399 | 12 528 |
| Anleggsmidler | 38 | 1 041 | 1 437 | 2 536 | 2 208 |
| Omløpsmidler | 7 813 | 66 102 | 47 485 | 75 913 | 65 677 |
| Sum eiendeler | 7 851 | 67 143 | 48 922 | 78 448 | 67 885 |
| Egenkapital | 1 453 | 7 171 | 17 963 | 29 188 | 38 857 |
| Kortsiktig gjeld | 6 398 | 59 972 | 30 959 | 49 260 | 29 029 |
| Langsiktig gjeld | 1 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Johanna Paulina Toivo: Daglig leder og styrets leder
- Jostein Iversen: Styremedlem
- Sanna Meri Tuuli Lehti: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Ulvedalsvegen 8, 2030 Nannestad
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.820 Detaljhandel med deler og utstyr til motorvogner
- Etablert: 05.02.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2021
- Revisor: [ERNST & YOUNG AS](https://www.norscout.com/no/company/976389387-ernst-young-as)
- Regnskapsfører: [STARIA NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/925088285-staria-norway-as)
- Størrelse: Nr. 10 av 543 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av hurtigladeenheter for elbiler. Vi tilbyr også installering og andre elektiske produkter.

## Siste endringer

- 27.10.2026: Regnskapsfører endret
- 21.10.2026: Daglig leder endret
- 21.10.2026: Styret endret
- 22.09.2026: Regnskapsfører endret
- 14.09.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 21.10.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000810812&sokeverdi=926667645&spraak=nb)
- 21.10.2026: [Signatur](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000810813&sokeverdi=926667645&spraak=nb)
- 21.10.2026: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000810811&sokeverdi=926667645&spraak=nb)
- 21.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000288649&sokeverdi=926667645&spraak=nb)
- 28.08.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000719132&sokeverdi=926667645&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SPTRUCKING AS](https://www.norscout.com/no/company/929343131-sptrucking-as) | Nannestad | - | 1,23 mill. kr | - |
| [A-B CARS AS](https://www.norscout.com/no/company/920060641-a-b-cars-as) | Nannestad | - | 877 523 kr | −66,7 % |
| [R1 FORGED AS](https://www.norscout.com/no/company/936442935-r1-forged-as) | Nannestad | - | - | - |
| [STANGESKOVENE BJERKE AS](https://www.norscout.com/no/company/988395501-stangeskovene-bjerke-as) | Nannestad | 20 | 78 mill. kr | +0,3 % |
| [LIMBODAL HANDEL AS](https://www.norscout.com/no/company/919370572-limbodal-handel-as) | Nannestad | 17 | 98,8 mill. kr | +10,6 % |
| [KRAM INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/995710676-kram-invest-as) | Nannestad | 78 | 50,4 mill. kr | +24,6 % |
| [MAURA BENSIN & SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/992840870-maura-bensin-service-as) | Nannestad | 16 | 6,34 mill. kr | −6,0 % |
| [OMID MOMAND AS](https://www.norscout.com/no/company/917362823-omid-momand-as) | Nannestad | 14 | 62,7 mill. kr | +4,5 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 29.08.2026.
