---
title: "PUREPLAY.NO AS (926817728): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PUREPLAY.NO AS i Nittedal er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926817728-pureplay-no-as"
---

# PUREPLAY.NO AS

Annen detaljhandel med andre nye varer · Nittedal

- Org.nr: 926 817 728
- Styreleder: Jan Magnar Ingebrigtsli

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −7 743 kr
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 30,96 (meget god). Opp fra 1,16 i 2024
- Soliditet: 96,8 % (meget god). Opp fra 13,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 3,4 % | - |
| Driftsmargin | −8,4 % | 47,9 % | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 7,1 % | −17,7 % |
| Likviditetsgrad | 4,14 | 1,16 | 30,96 |
| Soliditet | 76,0 % | 13,7 % | 96,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 6,3 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 163 | 25 | - |
| Driftsresultat | −14 | 12 | −8 |
| Årsresultat | −12 | 11 | −8 |
| Driftsmargin | −8,4 % | 47,9 % | - |
| Sum gjeld | 106 | 302 | 1 |
| Sum driftskostnader | 177 | 13 | 8 |
| Finansresultat | −1 | 2 | 0 |
| Resultat før skatt | −15 | 14 | −8 |
| Anleggsmidler | 3 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 440 | 349 | 41 |
| Sum eiendeler | 443 | 349 | 41 |
| Egenkapital | 337 | 48 | 40 |
| Kortsiktig gjeld | 106 | 302 | 1 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Jan Magnar Ingebrigtsli: Styrets leder
- Tommy Skjønsholt: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Gudrun Moestuens vei 18, 1482 Nittedal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.780 Annen detaljhandel med andre nye varer
- Etablert: 15.02.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2021
- Regnskapsfører: [NIVAL AS](https://www.norscout.com/no/company/824591962-nival-as)
- Størrelse: Nr. 408 av 455 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av sportsartikler og andre produkter som naturlig faller sammen med dette. Hovedsakelig internett og postordre.

## Kunngjøringer

- 13.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000172087&sokeverdi=926817728&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SOPPBUTIKKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/935479479-soppbutikken-as) | Nittedal | - | 290 980 kr | - |
| [MYCO GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/935255376-myco-group-as) | Nittedal | - | 2 000 kr | - |
| [DREAM ENTERTAINMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/985736014-dream-entertainment-as) | Nittedal | - | 2,03 mill. kr | +12,4 % |
| [HMG SUPPLIES AS](https://www.norscout.com/no/company/899239792-hmg-supplies-as) | Nittedal | - | 25 325 kr | - |
| [FUEGO CIGARS AS](https://www.norscout.com/no/company/933916405-fuego-cigars-as) | Nittedal | - | 20 048 kr | - |
| [SKINS ORIGINALS AS](https://www.norscout.com/no/company/935919436-skins-originals-as) | Nittedal | - | 80 000 kr | - |
| [ABETOR AS](https://www.norscout.com/no/company/922083274-abetor-as) | Nittedal | - | 7 980 kr | - |
| [NORWEGIAN SALES GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/918055967-norwegian-sales-group-as) | Nittedal | - | 83 900 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
