---
title: "GYLLEN SOL AS (926819356): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "GYLLEN SOL AS i Tvedestrand hadde 190 197 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Rebecca Rørheim. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926819356-gyllen-sol-as"
---

# GYLLEN SOL AS

Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad · Tvedestrand

- Org.nr: 926 819 356
- Daglig leder: Rebecca Rørheim (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 190 197 kr (−8,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 59 987 kr (Margin 31,5 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 47,5 % (meget god). Opp fra 42,3 % i 2024
- Likviditet: 1,50 (god). Ned fra 5,52 i 2024
- Soliditet: 33,5 % (god). Ned fra 81,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 42,3 % | 47,5 % |
| Driftsmargin | 28,4 % | 47,4 % | 31,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 51,1 % | 73,1 % |
| Likviditetsgrad | 5,69 | 5,52 | 1,50 |
| Soliditet | 83,4 % | 81,9 % | 33,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,2 | 2,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 146 | 208 | 190 |
| Driftsresultat | 42 | 99 | 60 |
| Årsresultat | 33 | 78 | 47 |
| Driftsmargin | 28,4 % | 47,4 % | 31,5 % |
| Sum gjeld | 51 | 30 | 60 |
| Sum driftskostnader | 105 | 109 | 130 |
| Finansresultat | 1 | 2 | 1 |
| Resultat før skatt | 43 | 100 | 61 |
| Anleggsmidler | 17 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 292 | 165 | 91 |
| Sum eiendeler | 308 | 165 | 91 |
| Egenkapital | 257 | 135 | 30 |
| Kortsiktig gjeld | 51 | 30 | 60 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Rebecca Rørheim: Daglig leder og styremedlem
- Marielle Gundersen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Rebecca Dalen Rørheim, Vålandsveien 941, 4934 Nes Verk
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.230 Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad
- Etablert: 17.02.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2021
- Regnskapsfører: [ECIT NORMANN & ØYGARDEN AS](https://www.norscout.com/no/company/919495324-ecit-normann-oygarden-as)
- Størrelse: Nr. 394 av 458 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eierskap og drift av solarium, samt det som naturlig hører inn under dette. Selskapet kan delta i andre virksomheter.

## Kunngjøringer

- 26.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000083202&sokeverdi=926819356&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NORMASSASJE AS](https://www.norscout.com/no/company/984314515-normassasje-as) | Tvedestrand | - | 1,03 mill. kr | −14,6 % |
| [ANN MARIS HUD OG VELVÆRE AS](https://www.norscout.com/no/company/921190530-ann-maris-hud-og-velvaere-as) | Tvedestrand | - | 403 887 kr | - |
| [ENKEL HUND AS](https://www.norscout.com/no/company/934982800-enkel-hund-as) | Tvedestrand | - | 42 247 kr | - |
| [AMTMANNSVINGEN FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/877073882-amtmannsvingen-frisor-as) | Tvedestrand | - | 947 136 kr | - |
| [LØKENBERG HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/913885082-lokenberg-holding-as) | Tvedestrand | - | 5 700 kr | - |
| [UNNI FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/897021412-unni-frisor-as) | Tvedestrand | - | 1,52 mill. kr | −2,9 % |
| [SANS FOR HÅR AS](https://www.norscout.com/no/company/928793001-sans-for-har-as) | Tvedestrand | - | 1,59 mill. kr | - |
| [DIN FRISØR TVEDESTRAND AS](https://www.norscout.com/no/company/924956496-din-frisor-tvedestrand-as) | Tvedestrand | - | 3,05 mill. kr | +17,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
