---
title: "SKJØNNHETSKLINIKKEN AS (926899783): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SKJØNNHETSKLINIKKEN AS i Tjeldsund hadde 1,17 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 6 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926899783-skjonnhetsklinikken-as"
---

# SKJØNNHETSKLINIKKEN AS

Skjønnhetspleie · Tjeldsund · Etablert 2021

- Org.nr: 926 899 783
- Styreleder: Renate Andresen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,17 mill. kr (+79,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −71 468 kr (Margin −6,1 %)
- Ansatte: 6

## Ansatte

- august 2026: 5
- oktober 2026: 6

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −16,6 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 0,86 (svak). Ned fra 0,95 i 2024
- Soliditet: −81,3 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −81,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −16,6 % |
| Driftsmargin | 2,9 % | −25,9 % | −6,1 % |
| Likviditetsgrad | 4,54 | 0,95 | 0,86 |
| Soliditet | −29,1 % | −81,1 % | −81,3 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 392 | 653 | 1 171 |
| Driftsresultat | 11 | −169 | −71 |
| Årsresultat | 11 | −170 | −72 |
| Driftsmargin | 2,9 % | −25,9 % | −6,1 % |
| Sum gjeld | 638 | 701 | 861 |
| Sum driftskostnader | 381 | 822 | 1 243 |
| Finansresultat | 0 | −1 | −1 |
| Resultat før skatt | 11 | −170 | −72 |
| Anleggsmidler | 324 | 282 | 241 |
| Omløpsmidler | 170 | 105 | 234 |
| Sum eiendeler | 494 | 387 | 475 |
| Egenkapital | −144 | −314 | −386 |
| Kortsiktig gjeld | 37 | 110 | 271 |
| Langsiktig gjeld | 600 | 591 | 590 |

## Ledelse og styre

- Renate Andresen: Styrets leder
- Kim Ståle Eriksen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Sør-Lavangen 20, 9440 Evenskjer
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.220 Skjønnhetspleie
- Etablert: 11.03.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2021
- Regnskapsfører: [ADMENTO EVENSKJER AS](https://www.norscout.com/no/company/950533676-admento-evenskjer-as)
- Størrelse: Nr. 399 av 832 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Estetisk og medisinsk hudpleie, salg av relaterte produkter, samt lignende virksomhet.

## Siste endringer

- 09.10.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 11.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000532800&sokeverdi=926899783&spraak=nb)
- 19.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000601806&sokeverdi=926899783&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ZAKS FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/814308782-zaks-frisor-as) | Tjeldsund | - | 1,93 mill. kr | −0,5 % |
| [CHAKEN NAIL STUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/934311280-chaken-nail-studio-as) | Stavanger | 6 | 1,29 mill. kr | - |
| [LUNULA VELVÆRE OG INTERIØR AS](https://www.norscout.com/no/company/998528925-lunula-velvaere-og-interior-as) | Namsos | 6 | 841 334 kr | - |
| [BERGEN BEAUTY STUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/934445031-bergen-beauty-studio-as) | Bergen | 6 | 1,8 mill. kr | - |
| [PÅ STELL STUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/932035545-pa-stell-studio-as) | Stord | 6 | 544 905 kr | - |
| [HANNAH'S NAILS & BEAUTY AS](https://www.norscout.com/no/company/932881802-hannah-s-nails-beauty-as) | Oslo | 6 | 1,97 mill. kr | +7,4 % |
| [MEDICALSKIN AS](https://www.norscout.com/no/company/919332034-medicalskin-as) | Oslo | 5 | 19,3 mill. kr | +79,6 % |
| [THEA TERAPI FOTPLEIE & MASSAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/824976082-thea-terapi-fotpleie-massage-as) | Kvæfjord | 6 | 1,99 mill. kr | +19 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
