---
title: "EMRE HOLDING AS (926933159): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "EMRE HOLDING AS i Kvinesdal hadde 337 500 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926933159-emre-holding-as"
---

# EMRE HOLDING AS

Uoppgitt · Kvinesdal

- Org.nr: 926 933 159
- Styreleder: John Ingve Kvinlaug

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 337 500 kr (+0,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 190 633 kr (Margin 56,5 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 9,2 % (tilfredsstillende). Ned fra 25,8 % i 2024
- Likviditet: 5,56 (meget god). Opp fra 3,82 i 2024
- Soliditet: 57,8 % (meget god). Opp fra 56,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 25,8 % | 9,2 % |
| Driftsmargin | 79,9 % | 88,2 % | 56,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 44,2 % | 15,2 % |
| Likviditetsgrad | 4,35 | 3,82 | 5,56 |
| Soliditet | 61,2 % | 56,3 % | 57,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,6 | 0,8 | 0,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 364 | 337 | 338 |
| Driftsresultat | 291 | 297 | 191 |
| Årsresultat | 232 | 359 | 145 |
| Driftsmargin | 79,9 % | 88,2 % | 56,5 % |
| Sum gjeld | 500 | 891 | 943 |
| Sum driftskostnader | 73 | 40 | 147 |
| Finansresultat | 7 | 130 | −5 |
| Resultat før skatt | 297 | 427 | 186 |
| Anleggsmidler | 853 | 1 690 | 1 690 |
| Omløpsmidler | 434 | 347 | 543 |
| Sum eiendeler | 1 287 | 2 036 | 2 233 |
| Egenkapital | 787 | 1 146 | 1 290 |
| Kortsiktig gjeld | 100 | 91 | 98 |
| Langsiktig gjeld | 400 | 800 | 845 |

## Ledelse og styre

- John Ingve Kvinlaug: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o John Inge Kvinlaug, Øvre Kvinlog 41, 4473 Kvinlog
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 23.02.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2021
- Regnskapsfører: [KRAFT RÅDGIVNING OG ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/919886684-kraft-radgivning-og-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 2 397 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i og deltakelse i andre selskap samt alt som står i naturlig forbindelse med dette, samt yte tjenester av administrativ art og utføre tjenester og oppdrag knyttet til bygg, anlegg, vedlikehold, service og brøyting/transport mv.

## Kunngjøringer

- 10.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000050637&sokeverdi=926933159&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KA UTVIKLING AS](https://www.norscout.com/no/company/942341385-ka-utvikling-as) | Kvinesdal | - | 315 339 kr | - |
| [LINDOV EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/834861852-lindov-eiendom-as) | Kvinesdal | - | 230 000 kr | - |
| [INDUSTRISVINGEN 7A AS](https://www.norscout.com/no/company/935780497-industrisvingen-7a-as) | Kvinesdal | - | 216 000 kr | - |
| [QTD AS](https://www.norscout.com/no/company/918165592-qtd-as) | Kvinesdal | - | 125 927 kr | - |
| [RØYNESTAD INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/927428377-roynestad-invest-as) | Kvinesdal | - | 110 360 kr | - |
| [LØINING SIGNALTEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/994939777-loining-signalteknikk-as) | Kvinesdal | - | 89 638 kr | - |
| [R.SOLHAUG HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/933933997-r-solhaug-holding-as) | Kvinesdal | - | 75 000 kr | - |
| [GAINES AS](https://www.norscout.com/no/company/921955138-gaines-as) | Kvinesdal | - | 58 445 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
