---
title: "HAMMERHAI I OSLOBUKTA AS (926961691): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HAMMERHAI I OSLOBUKTA AS i Oslo hadde 16,7 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 14 ansatte. Daglig leder er Misgina Ghebremeskel. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926961691-hammerhai-i-oslobukta-as"
---

# HAMMERHAI I OSLOBUKTA AS

Drift av barer · Oslo · Etablert 2021

- Org.nr: 926 961 691
- E-post: hammerhai@seessnart.no
- Nettsted: [seessnart.no](https://www.seessnart.no)
- Daglig leder: Misgina Ghebremeskel (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 16,7 mill. kr (+4,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 3,12 mill. kr (Margin 18,7 %)
- Ansatte: 14 (Uendret siden oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 11
- oktober 2025: 14
- januar 2026: 15
- februar 2026: 16
- mars 2026: 13
- juni 2026: 12
- juli 2026: 11
- august 2026: 12
- september 2026: 13
- oktober 2026: 14

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 78,3 % (meget god). Opp fra 52,5 % i 2024
- Likviditet: 0,57 (svak). Ned fra 0,71 i 2024
- Soliditet: 2,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 14,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 108,8 % | 49,3 % | 52,5 % | 78,3 % |
| Driftsmargin | 7,8 % | 23,4 % | 14,3 % | 15,6 % | 18,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 393,1 % | 441,8 % | 872,8 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,67 | 0,71 | 0,57 |
| Soliditet | 2,0 % | 15,4 % | 9,9 % | 14,0 % | 2,4 % |
| Gjeldsgrad | 48,7 | 5,5 | 9,1 | 6,1 | 40,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 499 | 17 528 | 16 355 | 15 967 | 16 727 |
| Driftsresultat | 39 | 4 093 | 2 337 | 2 493 | 3 124 |
| Årsresultat | 31 | 3 214 | 1 808 | 1 934 | 2 430 |
| Driftsmargin | 7,8 % | 23,4 % | 14,3 % | 15,6 % | 18,7 % |
| Sum gjeld | 2 993 | 3 778 | 4 555 | 3 878 | 3 416 |
| Sum driftskostnader | 460 | 13 435 | 14 019 | 13 475 | 13 603 |
| Finansresultat | - | −1 | −1 | 4 | 0 |
| Resultat før skatt | - | - | 2 336 | 2 497 | 3 123 |
| Anleggsmidler | 884 | 1 922 | 1 984 | 1 765 | 1 553 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 069 | 2 745 | 1 946 |
| Sum eiendeler | 3 054 | 4 468 | 5 053 | 4 510 | 3 499 |
| Egenkapital | 61 | 690 | 498 | 632 | 84 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 4 547 | 3 870 | 3 416 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 8 | 8 | - |

## Ledelse og styre

- Misgina Ghebremeskel: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Operagata 77C, 0194 Oslo
- Postadresse: C/O Midtgaard Regnskap AS, Postboks 6303 Etterstad, 0604 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.300 Drift av barer
- Etablert: 01.03.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2021
- Revisor: [MOA REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/991456147-moa-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [MIDTGAARD REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/928555054-midtgaard-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 54 av 518 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive serveringssted/bar, selge alkoholholdige varer, samt å eie aksjer og andeler i andre selskaper og alt som hører herunder.

## Kunngjøringer

- 26.09.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000761302&sokeverdi=926961691&spraak=nb)
- 04.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000670067&sokeverdi=926961691&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KVADRATUREN PUBDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/928807436-kvadraturen-pubdrift-as) | Oslo | 15 | 8,58 mill. kr | +50,8 % |
| [FOREST & BROWN AS](https://www.norscout.com/no/company/985026270-forest-brown-as) | Oslo | 14 | 12 mill. kr | +0,8 % |
| [FYRHUSET KUBA DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/922323011-fyrhuset-kuba-drift-as) | Oslo | 15 | 9,19 mill. kr | +11,6 % |
| [CREAMY AS](https://www.norscout.com/no/company/916612788-creamy-as) | Oslo | 14 | 9,67 mill. kr | +6,4 % |
| [ALKEMISTEN BAR AS](https://www.norscout.com/no/company/933276325-alkemisten-bar-as) | Oslo | 15 | 15,1 mill. kr | - |
| [VICTOR'S AS](https://www.norscout.com/no/company/921864302-victor-s-as) | Oslo | 14 | 5,81 mill. kr | +3,3 % |
| [BABAR INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/917583080-babar-invest-as) | Oslo | 15 | 29,5 mill. kr | +13,9 % |
| [POLLETT BISLETT AS](https://www.norscout.com/no/company/922853827-pollett-bislett-as) | Oslo | 14 | 5,36 mill. kr | −3,2 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
