---
title: "LORI-FRISØR AS (926980343): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LORI-FRISØR AS i Halden hadde 810 616 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Cindy Mari Andersen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/926980343-lori-frisor-as"
---

# LORI-FRISØR AS

Frisering og barbering · Halden

- Org.nr: 926 980 343
- Daglig leder: Cindy Mari Andersen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 810 616 kr (−1,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 67 985 kr (Margin 8,4 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 28,5 % (meget god). Opp fra −10,5 % i 2024
- Likviditet: 2,26 (meget god). Opp fra 1,85 i 2024
- Soliditet: 55,8 % (meget god). Opp fra 46,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −10,5 % | 28,5 % |
| Driftsmargin | 7,0 % | −2,8 % | 8,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −21,0 % | 55,1 % |
| Likviditetsgrad | 2,16 | 1,85 | 2,26 |
| Soliditet | 53,6 % | 46,1 % | 55,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,9 | 1,2 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 702 | 823 | 811 |
| Driftsresultat | 49 | −23 | 68 |
| Årsresultat | 45 | −22 | 58 |
| Driftsmargin | 7,0 % | −2,8 % | 8,4 % |
| Sum gjeld | 102 | 112 | 122 |
| Sum driftskostnader | 653 | 846 | 743 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 1 |
| Resultat før skatt | 49 | −22 | 69 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 220 | 207 | 276 |
| Sum eiendeler | 220 | 207 | 276 |
| Egenkapital | 118 | 96 | 154 |
| Kortsiktig gjeld | 102 | 112 | 122 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Cindy Mari Andersen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Torget 2, 1767 Halden
- Postadresse: c/o Cindy Andersen, Blokkveien 6, 1785 Halden
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 05.05.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2021
- Regnskapsfører: [WICAN REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/987430478-wican-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 2 212 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisering og annen skjønnhetspleie, samt salg av produkter som naturlig hører sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 28.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000085646&sokeverdi=926980343&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [STARCUT DAME & HERRE FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/925218618-starcut-dame-herre-frisor-as) | Halden | - | 830 340 kr | - |
| [FRISØR MAGNE LANGSHOLT AS](https://www.norscout.com/no/company/898207072-frisor-magne-langsholt-as) | Halden | - | 783 364 kr | - |
| [D AMOUR AS](https://www.norscout.com/no/company/933065472-d-amour-as) | Halden | - | 838 703 kr | - |
| [LUMI BY THERESE AS](https://www.norscout.com/no/company/921052111-lumi-by-therese-as) | Halden | - | 739 887 kr | - |
| [ANN-CHARLOTTE KRISTIANSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/997364651-ann-charlotte-kristiansen-as) | Halden | - | 1,39 mill. kr | +11,7 % |
| [ANNE'S FRISØRSTUE AS](https://www.norscout.com/no/company/918661883-anne-s-frisorstue-as) | Halden | - | 528 475 kr | - |
| [HÅRGLEDER AS](https://www.norscout.com/no/company/822944272-hargleder-as) | Halden | - | 2,49 mill. kr | +18,6 % |
| [PARKEN FRISØR HALDEN AS](https://www.norscout.com/no/company/927591049-parken-frisor-halden-as) | Halden | - | 505 540 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
