---
title: "CUBERA IX HOLDING AS (927080869): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CUBERA IX HOLDING AS i Oslo hadde 86,1 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927080869-cubera-ix-holding-as"
---

# CUBERA IX HOLDING AS

Uoppgitt · Oslo

- Org.nr: 927 080 869
- Styreleder: Axel Daasvand

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 86,1 mill. kr (−57,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 85,4 mill. kr (Margin 99,2 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 16,1 % (meget god). Ned fra 35,0 % i 2024
- Likviditet: 27,64 (meget god). Opp fra 6,18 i 2024
- Soliditet: 99,7 % (meget god). Ned fra 99,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 19,6 % | 13,1 % | 35,0 % | 16,1 % |
| Driftsmargin | 99,8 % | 99,6 % | 99,2 % | 99,8 % | 99,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 39,4 % | - | - | 15,8 % |
| Likviditetsgrad | - | 7,64 | 35,75 | 6,18 | 27,64 |
| Soliditet | 24,1 % | 44,0 % | - | 99,8 % | 99,7 % |
| Gjeldsgrad | 3,1 | 1,3 | - | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 92 962 | 128 361 | 69 651 | 202 765 | 86 057 |
| Driftsresultat | 92 788 | 127 880 | 69 068 | 202 326 | 85 381 |
| Årsresultat | 103 367 | 97 273 | 29 530 | 178 509 | 84 671 |
| Driftsmargin | 99,8 % | 99,6 % | 99,2 % | 99,8 % | 99,2 % |
| Sum gjeld | 602 373 | 367 221 | 253 243 | 1 125 | 1 320 |
| Sum driftskostnader | 174 | - | - | 438 | 676 |
| Finansresultat | 13 505 | - | - | −23 817 | −710 |
| Resultat før skatt | - | 94 459 | 29 655 | 178 509 | 84 671 |
| Anleggsmidler | 786 713 | 653 158 | 567 416 | 620 316 | 450 470 |
| Omløpsmidler | - | 2 141 | 3 436 | 1 113 | 3 692 |
| Sum eiendeler | 790 173 | 655 299 | 570 852 | 621 429 | 454 162 |
| Egenkapital | 190 805 | 288 079 | - | 620 304 | 452 842 |
| Kortsiktig gjeld | - | 280 | 96 | 180 | 134 |
| Langsiktig gjeld | - | 366 940 | 253 147 | 945 | 1 186 |

## Ledelse og styre

- Axel Daasvand: Styrets leder
- Bjørn Radoslav Vedahl: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Permian AS, Hieronymus Heyerdahls gate 1, 0160 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 01.04.2021
- Tidligere navn: NFH 210468 AS (2021)
- Aksjekapital: 36 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [ERNST & YOUNG AS](https://www.norscout.com/no/company/976389387-ernst-young-as)
- Regnskapsfører: [PERMIAN BUSINESS PARTNER AS](https://www.norscout.com/no/company/999226094-permian-business-partner-as)
- Størrelse: Nr. 22 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investere i og eie aksjer og andre finansielle instrumenter eller andeler, samt virksomhet som naturlig hører med til dette.

## Kunngjøringer

- 30.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000457258&sokeverdi=927080869&spraak=nb)
- 29.10.2025: [Godkjent mellombalanse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000809560&sokeverdi=927080869&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PARTANKERS XXX AS](https://www.norscout.com/no/company/935054397-partankers-xxx-as) | Oslo | - | 90,7 mill. kr | - |
| [MATTISHOLMEN AS](https://www.norscout.com/no/company/935073812-mattisholmen-as) | Oslo | - | 68,3 mill. kr | - |
| [BRAGE INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/944406115-brage-invest-as) | Oslo | - | 90,7 mill. kr | +4,1 % |
| [ALMHAUG BOLIG AS](https://www.norscout.com/no/company/919945621-almhaug-bolig-as) | Oslo | - | 58,8 mill. kr | - |
| [ÅS BOLIGUTVIKLING AS](https://www.norscout.com/no/company/921811233-as-boligutvikling-as) | Oslo | - | 106 mill. kr | −78,9 % |
| [PARCHEM VI TT2 AS](https://www.norscout.com/no/company/934078810-parchem-vi-tt2-as) | Oslo | - | 57,6 mill. kr | - |
| [NYE BACHELOR AS](https://www.norscout.com/no/company/926851128-nye-bachelor-as) | Oslo | - | 118 mill. kr | +342 % |
| [GULEN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/926665308-gulen-invest-as) | Oslo | - | 55,2 mill. kr | +324,9 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 01.07.2026.
