---
title: "BOLY HOLDING AS (927089769): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BOLY HOLDING AS i Randaberg hadde 24,8 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927089769-boly-holding-as"
---

# BOLY HOLDING AS

Engroshandel med tømmer, trelast, byggevarer og sanitærutstyr · Randaberg

- Org.nr: 927 089 769
- Styreleder: Bjørn Rygg

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 24,8 mill. kr (+4 920,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −5,49 mill. kr (Margin −22,2 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −77,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −0,2 % i 2024
- Likviditet: 0,06 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 1,04 i 2024
- Soliditet: −962,9 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 19,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −35,1 % | −0,2 % | −77,0 % |
| Driftsmargin | - | - | −37,4 % | −4,6 % | −22,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | −1,4 % | - |
| Likviditetsgrad | 0,02 | 0,24 | 0,92 | 1,04 | 0,06 |
| Soliditet | 82,1 % | −173,0 % | 37,2 % | 19,0 % | −962,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | - | 1,7 | 4,3 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | 4 018 | 493 | 24 760 |
| Driftsresultat | −25 | −26 | −1 501 | −23 | −5 490 |
| Årsresultat | −20 | −7 860 | −2 002 | 725 | −6 690 |
| Driftsmargin | - | - | −37,4 % | −4,6 % | −22,2 % |
| Sum gjeld | 330 | 10 019 | 3 061 | 10 833 | 8 727 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 516 | - |
| Finansresultat | - | - | - | −9 | - |
| Resultat før skatt | −25 | −7 860 | −1 996 | −31 | −6 046 |
| Anleggsmidler | 1 836 | 1 306 | 2 061 | 2 061 | 321 |
| Omløpsmidler | 5 | 2 364 | 2 815 | 11 312 | 500 |
| Sum eiendeler | 1 840 | 3 669 | 4 876 | 13 373 | 821 |
| Egenkapital | 1 510 | −6 349 | 1 815 | 2 540 | −7 905 |
| Kortsiktig gjeld | 330 | 10 019 | 3 061 | 10 833 | 8 727 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Bjørn Rygg: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Tangen 7, 4072 Randaberg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.830 Engroshandel med tømmer, trelast, byggevarer og sanitærutstyr
- Etablert: 22.04.2021
- Aksjekapital: 300 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 26.11.2025
- Revisor: [PRICEWATERHOUSECOOPERS AS](https://www.norscout.com/no/company/987009713-pricewaterhousecoopers-as)
- Regnskapsfører: [JÆREN REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/975966992-jaeren-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 301 av 1 077 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie og investere i aksjer og fast eiendom og alt som står i naturlig forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 26.03.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 05.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000663579&sokeverdi=927089769&spraak=nb)
- 26.03.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000143761&sokeverdi=927089769&spraak=nb)
- 26.11.2025: [Gjennomføring av fusjon](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000852329&sokeverdi=927089769&spraak=nb)
- 29.10.2025: [Gjennomføring av fusjon](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000809808&sokeverdi=927089769&spraak=nb)
- 11.10.2025: [Gjennomføring av fusjon](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000785366&sokeverdi=927089769&spraak=nb)
- 11.10.2025: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000785023&sokeverdi=927089769&spraak=nb)
- 16.09.2025: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000744570&sokeverdi=927089769&spraak=nb)
- 19.08.2025: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000705058&sokeverdi=927089769&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [WILLIAM KNUDSEN TRADING AS](https://www.norscout.com/no/company/959388326-william-knudsen-trading-as) | Randaberg | - | 2,9 mill. kr | −36,9 % |
| [PORTREP AS](https://www.norscout.com/no/company/987373156-portrep-as) | Randaberg | - | 233 580 kr | - |
| [KIM SUNDSTØL SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/912682552-kim-sundstol-solutions-as) | Randaberg | - | 0 kr | - |
| [KGOA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/924520698-kgoa-holding-as) | Randaberg | - | 0 kr | - |
| [NORDIC FUEL SYSTEMS AS](https://www.norscout.com/no/company/922189714-nordic-fuel-systems-as) | Randaberg | - | 26,1 mill. kr | −23 % |
| [WTEX AS](https://www.norscout.com/no/company/932052849-wtex-as) | Randaberg | - | 23,6 mill. kr | - |
| [STAVANGER KORROSJON AS](https://www.norscout.com/no/company/938111278-stavanger-korrosjon-as) | Randaberg | 5 | 8,77 mill. kr | +5,6 % |
| [ELVERDALS UDERUM AS](https://www.norscout.com/no/company/924648074-elverdals-uderum-as) | Randaberg | - | 13,3 mill. kr | −41,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
