---
title: "SR SALES AS (927110261): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SR SALES AS i Våler hadde 849 200 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927110261-sr-sales-as"
---

# SR SALES AS

Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted · Våler

- Org.nr: 927 110 261
- Styreleder: Sindre Ratvik

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 849 200 kr
- Driftsresultat 2025: 60 970 kr (Margin 7,2 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 9,5 % (tilfredsstillende)
- Likviditet: 9,10 (meget god). Opp fra 1,22 i 2024
- Soliditet: 4,2 % (svak). Ned fra 17,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 9,5 % |
| Driftsmargin | −13,4 % | - | 7,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −125,0 % | 213,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,94 | 1,22 | 9,10 |
| Soliditet | 48,5 % | 17,9 % | 4,2 % |
| Gjeldsgrad | 1,1 | 4,6 | 22,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 133 | 0 | 849 |
| Driftsresultat | −18 | −6 | 61 |
| Årsresultat | −18 | −6 | 52 |
| Driftsmargin | −13,4 % | - | 7,2 % |
| Sum gjeld | 9 | 9 | 1 217 |
| Sum driftskostnader | 151 | 6 | 788 |
| Finansresultat | 0 | 0 | −2 |
| Resultat før skatt | −18 | −6 | 59 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 17 | 11 | 1 271 |
| Sum eiendeler | 17 | 11 | 1 271 |
| Egenkapital | 8 | 2 | 54 |
| Kortsiktig gjeld | 9 | 9 | 140 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 1 078 |

## Ledelse og styre

- Sindre Ratvik: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Gyldermyra 2, 1592 Våler i Østfold
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.190 Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted
- Etablert: 20.04.2021
- Tidligere navn: LEWE AS (2022 til 2025); SAGATON AS (2021 til 2022)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2022
- Størrelse: Nr. 224 av 403 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av stall, rideskole, kjøp og salg av hester, transporttjenester, utleie, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 05.02.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 27.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000439434&sokeverdi=927110261&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [DRM NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/920732046-drm-norway-as) | Våler | - | 3,24 mill. kr | −20,2 % |
| [OLSEN & SØNN AS](https://www.norscout.com/no/company/889253452-olsen-sonn-as) | Våler | - | 0 kr | - |
| [KAMPEN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/980940802-kampen-invest-as) | Våler | - | 0 kr | - |
| [VÅLER TRENINGSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/987286415-valer-treningssenter-as) | Våler | - | 1,31 mill. kr | +3,9 % |
| [V/S HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/992106875-v-s-holding-as) | Våler | - | 261 383 kr | - |
| [MIDDAGSÅSEN SPORTSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/999202284-middagsasen-sportssenter-as) | Våler | - | 3,14 mill. kr | +71,4 % |
| [FINNSKOGEN AKTIVITETSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/928012166-finnskogen-aktivitetssenter-as) | Våler | - | 48 450 kr | - |
| [ANDRÈ SOLVANG RACING AS](https://www.norscout.com/no/company/927343932-andre-solvang-racing-as) | Drammen | - | 867 836 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 28.06.2026.
