---
title: "ROBUST SPV 3 AS (927110849): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ROBUST SPV 3 AS i Lillestrøm hadde 578 133 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927110849-robust-spv-3-as"
---

# ROBUST SPV 3 AS

Uoppgitt · Lillestrøm

- Org.nr: 927 110 849
- Styreleder: Anders Thomassen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 578 133 kr (−13,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 272 857 kr (Margin 47,2 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 5,7 % (svak). Ned fra 11,0 % i 2024
- Likviditet: 18,28 (meget god). Opp fra 8,04 i 2024
- Soliditet: 6,8 % (svak). Ned fra 11,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 11,0 % | 5,7 % |
| Driftsmargin | 63,7 % | 62,1 % | 47,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 50,8 % | 0,0 % |
| Likviditetsgrad | 2,07 | 8,04 | 18,28 |
| Soliditet | 7,1 % | 11,0 % | 6,8 % |
| Gjeldsgrad | 13,1 | 8,1 | 13,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 678 | 670 | 578 |
| Driftsresultat | 432 | 416 | 273 |
| Årsresultat | 192 | 142 | 0 |
| Driftsmargin | 63,7 % | 62,1 % | 47,2 % |
| Sum gjeld | 3 747 | 3 463 | 5 845 |
| Sum driftskostnader | 246 | 254 | 305 |
| Finansresultat | −187 | −234 | −273 |
| Resultat før skatt | 245 | 182 | 0 |
| Anleggsmidler | 3 469 | 3 315 | 5 730 |
| Omløpsmidler | 565 | 576 | 544 |
| Sum eiendeler | 4 034 | 3 891 | 6 274 |
| Egenkapital | 287 | 429 | 428 |
| Kortsiktig gjeld | 273 | 72 | 30 |
| Langsiktig gjeld | 3 473 | 3 391 | - |

## Ledelse og styre

- Anders Thomassen: Styrets leder
- Stian Thomassen: Styremedlem
- Kenneth André Andersen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Stian Thomassen, Baglergata 15B, 2004 Lillestrøm
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 17.04.2021
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 04.03.2023
- Størrelse: Nr. 1 917 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investeringer i ulike aktiva herunder, men ikke begrenset til, eiendomsinvesteringer/-utvikling, verdipapirer, fond m.v., og annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.

## Kunngjøringer

- 03.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000343774&sokeverdi=927110849&spraak=nb)
- 30.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000648335&sokeverdi=927110849&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ALMERA AS](https://www.norscout.com/no/company/936736610-almera-as) | Lillestrøm | - | 592 566 kr | - |
| [AXO PROSJEKT AS](https://www.norscout.com/no/company/921733895-axo-prosjekt-as) | Lillestrøm | - | 565 299 kr | - |
| [EFFEKTIV CIRKEL AS](https://www.norscout.com/no/company/931915177-effektiv-cirkel-as) | Lillestrøm | - | 663 000 kr | - |
| [THE FISHERMAN AS](https://www.norscout.com/no/company/928276406-the-fisherman-as) | Lillestrøm | - | 495 989 kr | −75,9 % |
| [HARA INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/926551450-hara-invest-as) | Lillestrøm | - | 666 000 kr | - |
| [MURPHY AS](https://www.norscout.com/no/company/925106100-murphy-as) | Lillestrøm | - | 450 000 kr | - |
| [MYHRE SANDUM INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/931209396-myhre-sandum-invest-as) | Lillestrøm | - | 699 798 kr | - |
| [ELITE GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/934358961-elite-group-as) | Lillestrøm | - | 450 000 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/lillestrom)
- [Transportbedrifter i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/lillestrom)
- [Byggfirmaer i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/lillestrom)
- [Helsebedrifter i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/lillestrom)
- [IT-selskaper i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/lillestrom)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/lillestrom)

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.06.2026.
