---
title: "PLUGGEN HOLDING AS (927143704): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PLUGGEN HOLDING AS i Nordre Follo er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927143704-pluggen-holding-as"
---

# PLUGGEN HOLDING AS

Engroshandel med maskiner og utstyr til bergverksdrift, olje- og gassutvinning og bygge- og anleggsvirksomhet · Nordre Follo

- Org.nr: 927 143 704
- Styreleder: Hans Bratlie

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −15 006 kr
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 7,5 % (tilfredsstillende). Ned fra 16,8 % i 2024
- Likviditet: 1,21 (tilfredsstillende). Opp fra 1,15 i 2024
- Soliditet: 17,8 % (tilfredsstillende). Opp fra 15,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 16,8 % | 7,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 192,0 % | 43,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,97 | 1,15 | 1,21 |
| Soliditet | 0,3 % | 15,9 % | 17,8 % |
| Gjeldsgrad | 338,8 | 5,3 | 4,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 0 | - |
| Driftsresultat | −11 | −13 | −15 |
| Årsresultat | −9 | 290 | 155 |
| Sum gjeld | 1 560 | 1 560 | 2 062 |
| Sum driftskostnader | 11 | 13 | 15 |
| Finansresultat | - | 300 | 178 |
| Resultat før skatt | −11 | 287 | 163 |
| Anleggsmidler | 52 | 55 | 15 |
| Omløpsmidler | 1 512 | 1 800 | 2 495 |
| Sum eiendeler | 1 565 | 1 855 | 2 510 |
| Egenkapital | 5 | 295 | 448 |
| Kortsiktig gjeld | 1 560 | 1 560 | 2 062 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Hans Bratlie: Styrets leder
- Kim André Hansen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Lienga 6, 1414 Trollåsen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.630 Engroshandel med maskiner og utstyr til bergverksdrift, olje- og gassutvinning og bygge- og anleggsvirksomhet
- Etablert: 30.03.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [AMESTO ACCOUNTHOUSE SØR AS](https://www.norscout.com/no/company/912976904-amesto-accounthouse-sor-as)
- Formål: Investeringer i eiendom, herunder også eventuelle investeringer i aksjer og verdipapirer, samt aktiviteter som hører naturlig inn under dette.

## Kunngjøringer

- 21.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000288703&sokeverdi=927143704&spraak=nb)
- 03.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000532343&sokeverdi=927143704&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [INSTANT GRUPPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/915388671-instant-gruppen-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [ØSTLANDSKE BILSANERING AS](https://www.norscout.com/no/company/951881716-ostlandske-bilsanering-as) | Nordre Follo | - | 965 000 kr | −43 % |
| [BØKELY HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/918512632-bokely-holding-as) | Nordre Follo | - | 2,01 mill. kr | +14,1 % |
| [BROKK NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/997403452-brokk-norge-as) | Nordre Follo | - | 10 mill. kr | −40,6 % |
| [KAMET-RÖBÄCKS AS](https://www.norscout.com/no/company/916163215-kamet-robacks-as) | Nordre Follo | 8 | 27,5 mill. kr | +33,8 % |
| [INSTANT NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/981408438-instant-norge-as) | Nordre Follo | 11 | 53,2 mill. kr | +6,9 % |
| [BECK MASKIN AS](https://www.norscout.com/no/company/991750800-beck-maskin-as) | Nordre Follo | 32 | 252 mill. kr | +31,1 % |
| [HYDAC AS](https://www.norscout.com/no/company/982956579-hydac-as) | Nordre Follo | 33 | 185 mill. kr | +22,4 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 22.05.2026.
