---
title: "PETER RUDOLFSEN HOLDING AS (927160374): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PETER RUDOLFSEN HOLDING AS i Lier hadde 37 500 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927160374-peter-rudolfsen-holding-as"
---

# PETER RUDOLFSEN HOLDING AS

Dataprogrammeringstjenester · Lier

- Org.nr: 927 160 374
- Styreleder: Peter Rudolfsen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 37 500 kr
- Driftsresultat 2025: −22 813 kr (Margin −60,8 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 33,0 % (meget god). Ned fra 34,3 % i 2024
- Likviditet: 502,06 (meget god). Ned fra 14 942,65 i 2024
- Soliditet: 99,8 % (meget god). Ned fra 100,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 34,3 % | 33,0 % |
| Driftsmargin | 91,7 % | - | −60,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 34,5 % | 33,0 % |
| Likviditetsgrad | 55,11 | 14 942,65 | 502,06 |
| Soliditet | 99,0 % | 100,0 % | 99,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 50 | 0 | 38 |
| Driftsresultat | 46 | −12 | −23 |
| Årsresultat | 483 | 543 | 730 |
| Driftsmargin | 91,7 % | - | −60,8 % |
| Sum gjeld | 13 | 0 | 4 |
| Sum driftskostnader | 4 | 12 | 60 |
| Finansresultat | 450 | 555 | 753 |
| Resultat før skatt | 496 | 543 | 730 |
| Anleggsmidler | 608 | 608 | 608 |
| Omløpsmidler | 710 | 1 240 | 1 974 |
| Sum eiendeler | 1 318 | 1 848 | 2 582 |
| Egenkapital | 1 305 | 1 848 | 2 578 |
| Kortsiktig gjeld | 13 | 0 | 4 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Peter Rudolfsen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Peter Rudolfsen, Eikengstubben 12, 3404 Lier
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.100 Dataprogrammeringstjenester
- Etablert: 29.04.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [GERHARD & SØNN AS](https://www.norscout.com/no/company/913107209-gerhard-sonn-as)
- Størrelse: Nr. 4 335 av 4 916 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie og forvalte kapital, aksjer og andeler i andre selskaper, samt alt som naturlig forbindes med dette. Dataprogrammering, systemutvikling og webdesign/utvikling. Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi. Utleie av tjenester innen utførelse av musikk.

## Kunngjøringer

- 08.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000518716&sokeverdi=927160374&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TAPMEHOMEPROFF AS](https://www.norscout.com/no/company/935427584-tapmehomeproff-as) | Lier | - | 51 000 kr | - |
| [SGM DATA AS](https://www.norscout.com/no/company/811830682-sgm-data-as) | Lier | - | 32 500 kr | - |
| [BRADMIN AS](https://www.norscout.com/no/company/998211409-bradmin-as) | Lier | - | 98 800 kr | - |
| [RODI SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/933417956-rodi-solutions-as) | Lier | - | 18 814 kr | - |
| [SUBSEAX AS](https://www.norscout.com/no/company/920413218-subseax-as) | Lier | - | 147 456 kr | - |
| [SNIKKABO AS](https://www.norscout.com/no/company/917038295-snikkabo-as) | Lier | - | 11 373 kr | - |
| [TRINAX AS](https://www.norscout.com/no/company/925856096-trinax-as) | Lier | - | 186 265 kr | - |
| [RAKETT AS](https://www.norscout.com/no/company/931076264-rakett-as) | Lier | - | 5 500 kr | - |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 09.07.2026.
