---
title: "RMS INVESTERING AS (927247925): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RMS INVESTERING AS i Sola hadde 52 500 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927247925-rms-investering-as"
---

# RMS INVESTERING AS

Uoppgitt · Sola

- Org.nr: 927 247 925
- Styreleder: Dainius Pranckevicius

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 52 500 kr (−92,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −57 544 kr (Margin −109,6 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 54,5 % (meget god). Ned fra 113,0 % i 2024
- Likviditet: 255,50 (meget god). Ned fra 723,72 i 2024
- Soliditet: 99,7 % (meget god). Ned fra 99,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 113,0 % | 54,5 % |
| Driftsmargin | - | −13,8 % | −109,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 277,7 % | 54,2 % |
| Likviditetsgrad | - | 723,72 | 255,50 |
| Soliditet | 11,2 % | 99,9 % | 99,7 % |
| Gjeldsgrad | 7,9 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 743 | 53 |
| Driftsresultat | −38 | −102 | −58 |
| Årsresultat | 3 | 7 159 | 2 643 |
| Driftsmargin | - | −13,8 % | −109,6 % |
| Sum gjeld | 7 510 | 5 | 16 |
| Sum driftskostnader | 38 | 845 | 110 |
| Finansresultat | 42 | 7 261 | 2 701 |
| Resultat før skatt | - | 7 159 | 2 643 |
| Anleggsmidler | 1 247 | 624 | 1 435 |
| Omløpsmidler | - | 3 589 | 4 132 |
| Sum eiendeler | 8 459 | 4 213 | 5 567 |
| Egenkapital | 949 | 4 208 | 5 551 |
| Kortsiktig gjeld | - | 5 | 16 |
| Langsiktig gjeld | - | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Dainius Pranckevicius: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Varaheivegen 197, 4054 Tjelta
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 19.05.2021
- Aksjekapital: 109 638 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 09.12.2024
- Regnskapsfører: [REGNSKAP I SENTRUM AS](https://www.norscout.com/no/company/993197076-regnskap-i-sentrum-as)
- Størrelse: Nr. 4 236 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i aksjer og verdipapir. Kjøp og salg av edelt metall. Rådgivning og konsulenttjenester. Kjøp, salg og utleie av eiendom.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret
- 24.09.2025: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 24.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000077997&sokeverdi=927247925&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MOVEMENT IS MEDICINE AS](https://www.norscout.com/no/company/924436980-movement-is-medicine-as) | Sola | - | 58 590 kr | - |
| [LHAG AS](https://www.norscout.com/no/company/931914308-lhag-as) | Sola | - | 50 400 kr | - |
| [MALIK HOLDINGS AS](https://www.norscout.com/no/company/925099708-malik-holdings-as) | Sola | - | 81 000 kr | - |
| [TOROK INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/822667392-torok-invest-as) | Sola | - | 50 000 kr | - |
| [MALTEC AS](https://www.norscout.com/no/company/821268672-maltec-as) | Sola | - | 86 690 kr | - |
| [HOLDING BJARNE AS](https://www.norscout.com/no/company/989230638-holding-bjarne-as) | Sola | - | 50 000 kr | - |
| [HIHAB AS](https://www.norscout.com/no/company/928230880-hihab-as) | Sola | - | 90 000 kr | - |
| [NILOK AS](https://www.norscout.com/no/company/935069335-nilok-as) | Sola | - | 49 999 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
