---
title: "FOOD SAFETY AS (927272695): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FOOD SAFETY AS i Nittedal hadde 181 393 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927272695-food-safety-as"
---

# FOOD SAFETY AS

Teknisk prøving og analyse · Nittedal

- Org.nr: 927 272 695
- Telefon: 909 36 746
- E-post: erik@foodsafetyas.no
- Styreleder: Erik Sand

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 181 393 kr (−13,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 4 199 kr (Margin 2,3 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 2,1 % (svak). Ned fra 26,0 % i 2024
- Likviditet: 31,96 (meget god). Opp fra 8,94 i 2024
- Soliditet: 96,9 % (meget god). Opp fra 88,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 26,0 % | 2,1 % |
| Driftsmargin | 13,7 % | 26,4 % | 2,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 30,8 % | 2,1 % |
| Likviditetsgrad | 4,86 | 8,94 | 31,96 |
| Soliditet | 79,4 % | 88,8 % | 96,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 0,1 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 500 | 210 | 181 |
| Driftsresultat | 69 | 55 | 4 |
| Årsresultat | 69 | 42 | 3 |
| Driftsmargin | 13,7 % | 26,4 % | 2,3 % |
| Sum gjeld | 42 | 26 | 7 |
| Sum driftskostnader | 432 | 155 | 177 |
| Finansresultat | 0 | 1 | 0 |
| Resultat før skatt | 69 | 56 | 4 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 202 | 228 | 212 |
| Sum eiendeler | 202 | 228 | 212 |
| Egenkapital | 161 | 202 | 206 |
| Kortsiktig gjeld | 42 | 26 | 7 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Erik Sand: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Korningsveien 11, 1482 Nittedal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.200 Teknisk prøving og analyse
- Etablert: 20.05.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2021
- Regnskapsfører: [OLSVOLD & CO AS](https://www.norscout.com/no/company/885293042-olsvold-co-as)
- Størrelse: Nr. 292 av 323 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Konsulentvirksomhet innenfor næringsmiddelindustrien, revisjon og kvalitetssikring med tanke på mattrygghet.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 20.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000283352&sokeverdi=927272695&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MIDT-NORGE INDUSTRIRØNTGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/937854897-midt-norge-industrirontgen-as) | Nittedal | - | 1,27 mill. kr | −31,4 % |
| [OSLO TERMOGRAFI OG BYGGTEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/812166352-oslo-termografi-og-byggteknikk-as) | Nittedal | 5 | 2,29 mill. kr | −11,3 % |
| [TRACINVENT AS](https://www.norscout.com/no/company/925637041-tracinvent-as) | Nittedal | - | 223 234 kr | - |
| [SOLAAS CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/933201961-solaas-consulting-as) | Nittedal | - | 167 968 kr | - |
| [AAM TECH HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/934224965-aam-tech-holding-as) | Nittedal | - | 286 400 kr | - |
| [OCTOBER CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/996011763-october-consulting-as) | Nittedal | - | 126 350 kr | - |
| [PLAN- OG PROSJEKTPARTNER AS](https://www.norscout.com/no/company/989910329-plan-og-prosjektpartner-as) | Nittedal | - | 396 705 kr | - |
| [ASTRUP ENERGI OG VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/935160944-astrup-energi-og-vvs-as) | Nittedal | - | 63 400 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
