---
title: "SANDLI INVEST AS (927280876): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SANDLI INVEST AS i Lier hadde 125 000 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927280876-sandli-invest-as"
---

# SANDLI INVEST AS

Uoppgitt · Lier

- Org.nr: 927 280 876
- Styreleder: Morten Sandli

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 125 000 kr (0,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 105 257 kr (Margin 84,2 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 19,2 % (meget god). Opp fra 1,8 % i 2024
- Likviditet: 4,96 (meget god). Ned fra 8,72 i 2024
- Soliditet: 53,4 % (meget god). Opp fra 35,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 1,8 % | 19,2 % |
| Driftsmargin | 83,4 % | 83,6 % | 84,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 0,0 % | 39,2 % |
| Likviditetsgrad | 8,37 | 8,72 | 4,96 |
| Soliditet | 30,7 % | 35,2 % | 53,4 % |
| Gjeldsgrad | 2,3 | 1,8 | 0,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 125 | 125 | 125 |
| Driftsresultat | 104 | 105 | 105 |
| Årsresultat | 903 | −1 | 948 |
| Driftsmargin | 83,4 % | 83,6 % | 84,2 % |
| Sum gjeld | 4 388 | 3 580 | 2 527 |
| Sum driftskostnader | 21 | 20 | 20 |
| Finansresultat | 799 | −105 | 843 |
| Resultat før skatt | 903 | −1 | 948 |
| Anleggsmidler | 5 289 | 5 289 | 5 289 |
| Omløpsmidler | 1 046 | 238 | 132 |
| Sum eiendeler | 6 335 | 5 527 | 5 421 |
| Egenkapital | 1 947 | 1 947 | 2 894 |
| Kortsiktig gjeld | 125 | 27 | 27 |
| Langsiktig gjeld | 4 263 | 3 553 | 2 500 |

## Ledelse og styre

- Morten Sandli: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Villaveien 2B, 3413 Lier
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 09.05.2021
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 04.08.2022
- Regnskapsfører: [VALUE GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/915156975-value-group-as)
- Størrelse: Nr. 3 450 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investeringer.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 26.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000144856&sokeverdi=927280876&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MYHRENE HOLDING 2 AS](https://www.norscout.com/no/company/934910842-myhrene-holding-2-as) | Lier | - | 178 800 kr | - |
| [BIBI INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/923672303-bibi-invest-as) | Lier | - | 107 000 kr | - |
| [LMGH INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/923201831-lmgh-invest-as) | Lier | - | 197 500 kr | - |
| [MONSRUD INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/928707601-monsrud-invest-as) | Lier | - | 88 000 kr | - |
| [IC HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/889113502-ic-holding-as) | Lier | - | 286 772 kr | - |
| [KOMPANI OSS2 AS](https://www.norscout.com/no/company/927907143-kompani-oss2-as) | Lier | - | 80 000 kr | - |
| [STRANGE-HANSEN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/925854786-strange-hansen-invest-as) | Lier | - | 408 750 kr | - |
| [ØVRE SØRSDAL AS](https://www.norscout.com/no/company/932056631-ovre-sorsdal-as) | Lier | - | 57 693 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
