---
title: "ONCA AS (927368102): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ONCA AS i Gjerdrum hadde 839 965 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927368102-onca-as"
---

# ONCA AS

Uoppgitt · Gjerdrum

- Org.nr: 927 368 102
- Styreleder: Sessa Cathrine Sæther

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 839 965 kr (+188,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 796 831 kr (Margin 94,9 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 122,6 % (meget god). Opp fra 29,4 % i 2024
- Likviditet: 1,66 (god). Ned fra 4,49 i 2024
- Soliditet: 69,4 % (meget god). Opp fra −17,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 29,4 % | 122,6 % |
| Driftsmargin | - | 64,9 % | 94,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 378,8 % |
| Likviditetsgrad | 222,98 | 4,49 | 1,66 |
| Soliditet | −14,3 % | −17,9 % | 69,4 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 291 | 840 |
| Driftsresultat | −80 | 189 | 797 |
| Årsresultat | −216 | 21 | 622 |
| Driftsmargin | - | 64,9 % | 94,9 % |
| Sum gjeld | 972 | 664 | 230 |
| Sum driftskostnader | 80 | 102 | 43 |
| Finansresultat | −135 | −145 | 0 |
| Resultat før skatt | −214 | 44 | 796 |
| Anleggsmidler | 630 | 470 | 460 |
| Omløpsmidler | 221 | 93 | 291 |
| Sum eiendeler | 850 | 563 | 751 |
| Egenkapital | −122 | −101 | 521 |
| Kortsiktig gjeld | 1 | 21 | 175 |
| Langsiktig gjeld | 971 | 643 | 55 |

## Ledelse og styre

- Sessa Cathrine Sæther: Styrets leder
- Marius Vegheim: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Odd Sæther, Hagavegen 6, 2022 Gjerdrum
- Postadresse: c/o Stine Cathrine Sæther, 17 Boulevard du Larvotto, 98000
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 04.05.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 09.03.2024
- Størrelse: Nr. 1 538 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å gi en stabil avkastning over tid gjennom investeringer i andre selskaper og prosjekter, salg av tjenester spesielt innen eiendom og teknologi, og annet som naturlig faller sammen med dette.

## Siste endringer

- 25.08.2026: Styret endret
- 10.11.2025: Ny forretningsadresse
- 17.09.2025: Ny postadresse

## Kunngjøringer

- 26.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000299927&sokeverdi=927368102&spraak=nb)
- 10.11.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000827618&sokeverdi=927368102&spraak=nb)
- 17.09.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000745447&sokeverdi=927368102&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HENLEO-HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/921693435-henleo-holding-as) | Gjerdrum | - | 320 000 kr | - |
| [FINEIRA AS](https://www.norscout.com/no/company/999239021-fineira-as) | Gjerdrum | - | 294 988 kr | - |
| [GULLBRINGA SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/935690102-gullbringa-solutions-as) | Gjerdrum | - | 274 289 kr | - |
| [MRUTLE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/933594017-mrutle-holding-as) | Gjerdrum | - | 261 218 kr | - |
| [DUFFEN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/823731442-duffen-invest-as) | Gjerdrum | - | 30 000 kr | - |
| [MASSETS AS](https://www.norscout.com/no/company/815469852-massets-as) | Gjerdrum | - | 0 kr | - |
| [SLAASTAD INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/825203052-slaastad-invest-as) | Gjerdrum | - | 0 kr | - |
| [PWHOF HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/829960222-pwhof-holding-as) | Gjerdrum | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 27.05.2026.
