---
title: "VRINDI AS (927377470): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VRINDI AS i Stavanger hadde 2,19 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Laxmi Narasimha Raju Pakalapati Venkata. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927377470-vrindi-as"
---

# VRINDI AS

Uoppgitt · Stavanger

- Org.nr: 927 377 470
- Daglig leder: Laxmi Narasimha Raju Pakalapati Venkata (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,19 mill. kr
- Driftsresultat 2025: 2,11 mill. kr (Margin 96,5 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 81,4 % (meget god). Opp fra −0,8 % i 2024
- Likviditet: 0,51 (svak). Opp fra 0,21 i 2024
- Soliditet: 3,2 % (svak). Opp fra −66,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −0,8 % | 81,4 % |
| Driftsmargin | - | - | 96,5 % |
| Likviditetsgrad | 0,01 | 0,21 | 0,51 |
| Soliditet | 0,3 % | −66,0 % | 3,2 % |
| Gjeldsgrad | 345,5 | - | 30,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 2 190 |
| Driftsresultat | −13 | −26 | 2 114 |
| Årsresultat | 9 | −1 681 | 1 774 |
| Driftsmargin | - | - | 96,5 % |
| Sum gjeld | 4 194 | 4 199 | 3 167 |
| Sum driftskostnader | 13 | 26 | 77 |
| Finansresultat | 22 | −1 656 | 69 |
| Resultat før skatt | 9 | −1 681 | 2 182 |
| Anleggsmidler | 4 176 | 1 647 | 1 647 |
| Omløpsmidler | 31 | 883 | 1 625 |
| Sum eiendeler | 4 206 | 2 530 | 3 272 |
| Egenkapital | 12 | −1 669 | 105 |
| Kortsiktig gjeld | 4 194 | 4 199 | 3 167 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Laxmi Narasimha Raju Pakalapati Venkata: Daglig leder og styrets leder
- Atchuta Vijetha Rajavathsavai: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Solliveien 4C, 4020 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 11.06.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 28.02.2025
- Regnskapsfører: [KALLESTEN REVISJON OG REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/951499072-kallesten-revisjon-og-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 722 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investeringselskap.

## Kunngjøringer

- 23.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000294294&sokeverdi=927377470&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TIMETRADER AS](https://www.norscout.com/no/company/914191130-timetrader-as) | Stavanger | - | 2,27 mill. kr | +16,4 % |
| [BULLROCK AS](https://www.norscout.com/no/company/818579012-bullrock-as) | Stavanger | - | 2,17 mill. kr | +9,1 % |
| [JARVI AS](https://www.norscout.com/no/company/926864777-jarvi-as) | Stavanger | - | 2,28 mill. kr | - |
| [STRUXIA AS](https://www.norscout.com/no/company/989232266-struxia-as) | Stavanger | - | 2,15 mill. kr | −5,6 % |
| [M3 KRAFT AS](https://www.norscout.com/no/company/917744521-m3-kraft-as) | Stavanger | - | 2,3 mill. kr | - |
| [R3BEL INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/921671873-r3bel-invest-as) | Stavanger | - | 2,04 mill. kr | - |
| [MIDTGÅRDVEIEN 12 AS](https://www.norscout.com/no/company/917385734-midtgardveien-12-as) | Stavanger | - | 2,3 mill. kr | −20,9 % |
| [SOLFPER INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/827254622-solfper-invest-as) | Stavanger | - | 1,91 mill. kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 24.05.2026.
