---
title: "MAGNET1 AS (927394898): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MAGNET1 AS i Gjøvik er registrert i Enhetsregisteret. Daglig leder er Fredrik Maastad. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927394898-magnet1-as"
---

# MAGNET1 AS

Tannlegetjenester · Gjøvik

- Org.nr: 927 394 898
- Daglig leder: Fredrik Maastad (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −15 546 kr
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 190,6 % (meget god). Ned fra 459,1 % i 2024
- Likviditet: 332,89 (meget god). Opp fra 0,23 i 2024
- Soliditet: 99,9 % (meget god). Opp fra −45,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 459,1 % | 190,6 % |
| Driftsmargin | 96,8 % | −60,9 % | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 2 224,1 % | 217,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,71 | 0,23 | 332,89 |
| Soliditet | 71,7 % | −45,0 % | 99,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | - | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 35 | 10 | - |
| Driftsresultat | 34 | −6 | −16 |
| Årsresultat | 34 | 119 | 261 |
| Driftsmargin | 96,8 % | −60,9 % | - |
| Sum gjeld | 8 | 33 | 0 |
| Sum driftskostnader | 1 | 16 | 16 |
| Finansresultat | - | 125 | 276 |
| Resultat før skatt | 34 | 119 | 261 |
| Anleggsmidler | 15 | 15 | 135 |
| Omløpsmidler | 14 | 8 | 116 |
| Sum eiendeler | 29 | 23 | 251 |
| Egenkapital | 21 | −10 | 250 |
| Kortsiktig gjeld | 8 | 33 | 0 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Fredrik Maastad: Daglig leder og styrets leder
- Helle Charlotte Øveraasen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Sankthansstien 16, 2816 Gjøvik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 86.230 Tannlegetjenester
- Etablert: 11.05.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [TALLENT AS](https://www.norscout.com/no/company/987612479-tallent-as)
- Størrelse: Nr. 1 759 av 1 770 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Tannhelsetjenester, kjøpe, selge og eie verdipapirer, samt alt hva herved står i forbindelse.

## Kunngjøringer

- 01.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000469635&sokeverdi=927394898&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PANTERPUS AS](https://www.norscout.com/no/company/931526774-panterpus-as) | Gjøvik | - | 281 978 kr | - |
| [HCØ HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/989116843-hco-holding-as) | Gjøvik | - | 10 000 kr | - |
| [OSTEOSYNTHESE AS](https://www.norscout.com/no/company/935830184-osteosynthese-as) | Gjøvik | - | 315 130 kr | - |
| [I. L. HVALBY HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/926925768-i-l-hvalby-holding-as) | Gjøvik | - | 0 kr | - |
| [INKO HOLDING GJØVIK AS](https://www.norscout.com/no/company/997108701-inko-holding-gjovik-as) | Gjøvik | - | 392 146 kr | - |
| [TANNLEGE HEIDI FLATEBØ AS](https://www.norscout.com/no/company/929284267-tannlege-heidi-flatebo-as) | Gjøvik | - | 0 kr | - |
| [TANNLEGE EGIL HVALBY AS](https://www.norscout.com/no/company/989988905-tannlege-egil-hvalby-as) | Gjøvik | - | 422 963 kr | - |
| [TANNLEGE DANIEL NORDHAUG AS](https://www.norscout.com/no/company/919919760-tannlege-daniel-nordhaug-as) | Gjøvik | - | 1,36 mill. kr | −1,5 % |

## Bedriftslister

- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Helsebedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.07.2026.
