---
title: "CLEANART AS (927430657): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CLEANART AS i Nordre Follo hadde 3,12 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 9 ansatte. Daglig leder er Monika Anna Zinowska-Gaszyna. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927430657-cleanart-as"
---

# CLEANART AS

Rengjøring av bygninger · Nordre Follo · Etablert 2021

- Org.nr: 927 430 657
- Daglig leder: Monika Anna Zinowska-Gaszyna (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,12 mill. kr (+41,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −41 546 kr (Margin −1,3 %)
- Ansatte: 9 (Opp fra 8 i november 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 7
- november 2025: 8
- april 2026: 9
- august 2026: 11
- september 2026: 8
- oktober 2026: 9

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −6,9 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −2,7 % i 2024
- Likviditet: 0,50 (svak). Opp fra 0,47 i 2024
- Soliditet: −23,8 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −76,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −1,6 % | −88,7 % | −2,7 % | −6,9 % |
| Driftsmargin | - | −0,3 % | −12,6 % | −0,3 % | −1,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,44 | 0,47 | 0,50 |
| Soliditet | 23,5 % | 21,6 % | −75,3 % | −76,2 % | −23,8 % |
| Gjeldsgrad | 3,3 | 3,6 | - | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 1 752 | 1 769 | 2 210 | 3 119 |
| Driftsresultat | 0 | −5 | −224 | −6 | −42 |
| Årsresultat | 0 | 3 | −221 | −6 | −69 |
| Driftsmargin | - | −0,3 % | −12,6 % | −0,3 % | −1,3 % |
| Sum gjeld | 192 | 225 | 370 | 381 | 1 219 |
| Sum driftskostnader | 0 | 1 757 | 1 993 | 2 216 | 3 161 |
| Finansresultat | - | 0 | 3 | 0 | −28 |
| Resultat før skatt | - | - | −221 | −6 | −69 |
| Anleggsmidler | 75 | 60 | 48 | 36 | 685 |
| Omløpsmidler | - | - | 163 | 180 | 300 |
| Sum eiendeler | 251 | 287 | 211 | 216 | 985 |
| Egenkapital | 59 | 62 | −159 | −165 | −234 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 370 | 386 | 596 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | −4 | - |

## Ledelse og styre

- Monika Anna Zinowska-Gaszyna: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Briskeveien 19, 1405 Langhus
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.210 Rengjøring av bygninger
- Etablert: 15.06.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2021
- Størrelse: Nr. 470 av 1 207 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Renhold og oppføring av bygninger.

## Kunngjøringer

- 13.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000266361&sokeverdi=927430657&spraak=nb)
- 13.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000266360&sokeverdi=927430657&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RENORA AS](https://www.norscout.com/no/company/929134710-renora-as) | Nordre Follo | 9 | 3,32 mill. kr | +75,5 % |
| [TRIMO RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/913156854-trimo-renhold-as) | Nordre Follo | 8 | 3,49 mill. kr | −17,7 % |
| [RENT BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/878640152-rent-bygg-as) | Nordre Follo | 11 | 5,68 mill. kr | +0,7 % |
| [ARBEIDSKAMERATEN AS](https://www.norscout.com/no/company/898558932-arbeidskameraten-as) | Nordre Follo | 7 | 3,54 mill. kr | +22,4 % |
| [KOMPETANSEPARTNERHELSE AS](https://www.norscout.com/no/company/928314855-kompetansepartnerhelse-as) | Nordre Follo | 15 | 6,97 mill. kr | +3,1 % |
| [DM GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/912848108-dm-group-as) | Nordre Follo | - | 5,07 mill. kr | +3,8 % |
| [RA RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/971647396-ra-renhold-as) | Nordre Follo | 16 | 8,44 mill. kr | +21,4 % |
| [LANGHUS RENHOLD SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/977166268-langhus-renhold-service-as) | Nordre Follo | - | 1,89 mill. kr | +23,1 % |

## Bedriftslister

- [Renholdsfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/oslo)
- [Renholdsfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/bergen)
- [Renholdsfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/baerum)
- [Renholdsfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/trondheim)
- [Renholdsfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/drammen)
- [Renholdsfirmaer i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/lillestrom)

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
