---
title: "VARMESYSTEMER SERVICE AS (927453614): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VARMESYSTEMER SERVICE AS i Oslo hadde 9,55 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Lars Gunnar Dyrhoff. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927453614-varmesystemer-service-as"
---

# VARMESYSTEMER SERVICE AS

Annen teknisk konsulentvirksomhet · Oslo

- Org.nr: 927 453 614
- Daglig leder: Lars Gunnar Dyrhoff (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 9,55 mill. kr (−12 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 870 863 kr (Margin 9,1 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 23,7 % (meget god). Ned fra 33,0 % i 2024
- Likviditet: 0,95 (svak). Ned fra 1,32 i 2024
- Soliditet: 53,2 % (meget god). Opp fra 34,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 58,9 % | 52,7 % | 33,0 % | 23,7 % |
| Driftsmargin | 2,9 % | 10,7 % | 15,2 % | 10,0 % | 9,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 190,8 % | 88,2 % | 53,7 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,37 | 1,32 | 0,95 |
| Soliditet | 9,6 % | 8,7 % | 40,4 % | 34,9 % | 53,2 % |
| Gjeldsgrad | 9,4 | 10,4 | 1,5 | 1,9 | 0,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 957 | 7 399 | 8 359 | 10 854 | 9 553 |
| Driftsresultat | 56 | 788 | 1 269 | 1 083 | 871 |
| Årsresultat | 45 | 602 | 990 | 827 | 691 |
| Driftsmargin | 2,9 % | 10,7 % | 15,2 % | 10,0 % | 9,1 % |
| Sum gjeld | 654 | 1 785 | 1 714 | 2 425 | 1 748 |
| Sum driftskostnader | 1 901 | 6 611 | 7 090 | 9 771 | 8 682 |
| Finansresultat | 0 | 1 | 2 | 2 | 13 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 271 | 1 085 | 883 |
| Anleggsmidler | 43 | 34 | 525 | 516 | 2 076 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 350 | 3 208 | 1 662 |
| Sum eiendeler | 724 | 1 956 | 2 875 | 3 724 | 3 738 |
| Egenkapital | 69 | 171 | 1 161 | 1 299 | 1 989 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 714 | 2 425 | 1 748 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Lars Gunnar Dyrhoff: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Ensjøveien 22, 0661 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.129 Annen teknisk konsulentvirksomhet
- Etablert: 18.06.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2021
- Revisor: [FRAM REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/957668933-fram-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [ØKORÅD ELVERUM & RENA AS](https://www.norscout.com/no/company/844396082-okorad-elverum-rena-as)
- Størrelse: Nr. 891 av 5 674 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive teknisk rådgivning innenfor vannbårne varmesystemer, utleie av rørleggere, kjøp og salg av rørprodukter, herunder annen forretningsvirksomhet i nærtilknytning til dette.

## Kunngjøringer

- 20.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000404962&sokeverdi=927453614&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RUBICON OILFIELD INTERNATIONAL NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/996535843-rubicon-oilfield-international-norway-as) | Oslo | - | 10,3 mill. kr | +10,7 % |
| [ODDNE AS](https://www.norscout.com/no/company/976938410-oddne-as) | Oslo | - | 9,28 mill. kr | +3,1 % |
| [OCEAN VISUALS AS](https://www.norscout.com/no/company/997851978-ocean-visuals-as) | Oslo | - | 10,5 mill. kr | +80,6 % |
| [TUNEWORK AS](https://www.norscout.com/no/company/988468460-tunework-as) | Oslo | - | 8,82 mill. kr | −21 % |
| [OCEANICA AS](https://www.norscout.com/no/company/995981483-oceanica-as) | Oslo | - | 10,5 mill. kr | +102,4 % |
| [QEC NORDICS AS](https://www.norscout.com/no/company/930883794-qec-nordics-as) | Oslo | - | 8,43 mill. kr | +413,4 % |
| [RAUFOSS AUTOMOTIVE AS](https://www.norscout.com/no/company/917758409-raufoss-automotive-as) | Oslo | - | 10,8 mill. kr | +1,5 % |
| [MALLING & CO TECHNOLOGY AS](https://www.norscout.com/no/company/924830999-malling-co-technology-as) | Oslo | - | 8,43 mill. kr | +23,7 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 21.06.2026.
