---
title: "SANDRIAN AS (927467194): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SANDRIAN AS i Indre Østfold hadde 280 000 kr i driftsinntekter i 2024. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927467194-sandrian-as"
---

# SANDRIAN AS

**Årsregnskap for 2025 ikke registrert**

Uoppgitt · Indre Østfold

- Org.nr: 927 467 194
- Styreleder: Sahand Shabaz

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2024: 280 000 kr (+32,7 % fra 2023)
- Driftsresultat 2024: −134 076 kr (Margin −47,9 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2024

- Likviditet: 0,53 (svak). Opp fra 0,39 i 2023
- Soliditet: −87,8 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −157,8 % i 2023

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | - | - | −47,9 % | −47,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 0,0 % | - | - |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,39 | 0,53 |
| Soliditet | 100,0 % | 100,0 % | −157,8 % | −87,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 211 | 280 |
| Driftsresultat | 0 | 0 | −101 | −134 |
| Årsresultat | 0 | 0 | −101 | −142 |
| Driftsmargin | - | - | −47,9 % | −47,9 % |
| Sum gjeld | 0 | 0 | 116 | 457 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 414 |
| Finansresultat | - | - | - | −8 |
| Resultat før skatt | 0 | 0 | −101 | −142 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 30 | 30 | 45 | 243 |
| Sum eiendeler | 30 | 30 | 45 | 243 |
| Egenkapital | 30 | 30 | −71 | −214 |
| Kortsiktig gjeld | 0 | - | 116 | 457 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Sahand Shabaz: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Nordmyrstubben 33, 1820 Spydeberg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 14.04.2021
- Tidligere navn: SANDRIAN INVEST AS (2021 til 2023)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 30.06.2023
- Størrelse: Nr. 2 633 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investeringsselskap som skal investere i eiendom og IT.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 02.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000521647&sokeverdi=927467194&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LIA INVESTMENTS AS](https://www.norscout.com/no/company/933770362-lia-investments-as) | Indre Østfold | - | 309 796 kr | - |
| [LENBA AS](https://www.norscout.com/no/company/928354431-lenba-as) | Indre Østfold | - | 256 149 kr | - |
| [SKILTMAKEREN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/968775731-skiltmakeren-holding-as) | Indre Østfold | - | 479 208 kr | −89,7 % |
| [NEVER STOP AS](https://www.norscout.com/no/company/933986926-never-stop-as) | Indre Østfold | - | 222 845 kr | - |
| [KROGH EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/945845864-krogh-eiendom-as) | Indre Østfold | - | 528 000 kr | - |
| [ANDRESEN PUMPING SYSTEMS AS](https://www.norscout.com/no/company/934573919-andresen-pumping-systems-as) | Indre Østfold | - | 204 270 kr | - |
| [43 HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/929576101-43-holding-as) | Indre Østfold | - | 559 150 kr | - |
| [TRESOX AS](https://www.norscout.com/no/company/927780933-tresox-as) | Indre Østfold | - | 180 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.09.2026.
