---
title: "KULSENG HOLDING AS (927522578): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "KULSENG HOLDING AS i Rana er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927522578-kulseng-holding-as"
---

# KULSENG HOLDING AS

Tannlegetjenester · Rana

Morselskap for 1 selskap

- Org.nr: 927 522 578
- Styreleder: Maren Kulseng

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −16 468 kr
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 34,4 % (meget god). Opp fra 2,0 % i 2024
- Likviditet: 62,63 (meget god). Ned fra 719,39 i 2024
- Soliditet: 98,4 % (meget god). Ned fra 99,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 2,0 % | 34,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 2,0 % | 34,7 % |
| Likviditetsgrad | 628,76 | 719,39 | 62,63 |
| Soliditet | 99,8 % | 99,9 % | 98,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 0 | - |
| Driftsresultat | −304 | −18 | −16 |
| Årsresultat | 1 365 | 26 | 696 |
| Sum gjeld | 3 | 2 | 38 |
| Sum driftskostnader | 304 | 18 | 16 |
| Finansresultat | 1 669 | 52 | 721 |
| Resultat før skatt | 1 365 | 34 | 704 |
| Anleggsmidler | 35 | 30 | 59 |
| Omløpsmidler | 1 623 | 1 654 | 2 356 |
| Sum eiendeler | 1 658 | 1 684 | 2 415 |
| Egenkapital | 1 655 | 1 682 | 2 378 |
| Kortsiktig gjeld | 3 | 2 | 38 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Konsern

2 selskaper.

- KULSENG HOLDING AS (Denne bedriften)
  - [TANNLEGE MSK AS](https://www.norscout.com/no/company/927683954-tannlege-msk-as)

## Ledelse og styre

- Maren Kulseng: Styrets leder
- Martin Kulseng: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Heimestengmyra 18, 8616 Mo i Rana
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 86.230 Tannlegetjenester
- Etablert: 09.07.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [ØKONOMENE AS](https://www.norscout.com/no/company/916073836-okonomene-as)
- Formål: Investeringsvirksomhet og kapitalforvaltning med tilhørende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 24.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000138773&sokeverdi=927522578&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TANNLEGE MSK AS](https://www.norscout.com/no/company/927683954-tannlege-msk-as) | Rana | - | 491 356 kr | - |
| [EVER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927648253-ever-holding-as) | Rana | - | 0 kr | - |
| [NORD HELSE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/923838643-nord-helse-holding-as) | Rana | - | 666 667 kr | - |
| [JMA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927875292-jma-holding-as) | Rana | - | 0 kr | - |
| [TANNLEGE STORVOLLENG AS](https://www.norscout.com/no/company/932300419-tannlege-storvolleng-as) | Rana | - | 728 836 kr | −33,2 % |
| [DANO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928065693-dano-holding-as) | Rana | - | 0 kr | - |
| [ANLIA DENTAL AS](https://www.norscout.com/no/company/932547740-anlia-dental-as) | Rana | - | 1,17 mill. kr | - |
| [C. ERIKSEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/932729741-c-eriksen-holding-as) | Rana | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Helsebedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
