---
title: "JM2 INVEST AS (927569280): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "JM2 INVEST AS i Larvik hadde 99 062 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Johnny Eliassen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927569280-jm2-invest-as"
---

# JM2 INVEST AS

Uoppgitt · Larvik

- Org.nr: 927 569 280
- Daglig leder: Johnny Eliassen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 99 062 kr (−61,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −248 625 kr (Margin −251 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 72,8 % (meget god). Opp fra 16,5 % i 2024
- Likviditet: 13,70 (meget god). Opp fra 1,14 i 2024
- Soliditet: 92,7 % (meget god). Opp fra 68,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 16,5 % | 72,8 % |
| Driftsmargin | −21,4 % | 19,4 % | −251,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −74,3 % | 86,4 % |
| Likviditetsgrad | 202,74 | 1,14 | 13,70 |
| Soliditet | 99,6 % | 68,7 % | 92,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,5 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 153 | 257 | 99 |
| Driftsresultat | −33 | 50 | −249 |
| Årsresultat | 525 | −1 139 | 848 |
| Driftsmargin | −21,4 % | 19,4 % | −251 % |
| Sum gjeld | 8 | 317 | 100 |
| Sum driftskostnader | 186 | 208 | 348 |
| Finansresultat | 555 | −1 176 | 1 095 |
| Resultat før skatt | 522 | −1 126 | 847 |
| Anleggsmidler | 658 | 655 | - |
| Omløpsmidler | 1 685 | 358 | 1 364 |
| Sum eiendeler | 2 343 | 1 013 | 1 364 |
| Egenkapital | 2 335 | 696 | 1 265 |
| Kortsiktig gjeld | 8 | 315 | 100 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 1 | - |

## Ledelse og styre

- Johnny Eliassen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Signalveien 25, 3292 Stavern
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 27.04.2021
- Aksjekapital: 150 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 21.03.2023
- Regnskapsfører: [MANGELRØD REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/832589632-mangelrod-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 3 696 av 6 360 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i verdipapirer og fast eiendom.

## Siste endringer

- 19.11.2025: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 07.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000247907&sokeverdi=927569280&spraak=nb)
- 19.11.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000843075&sokeverdi=927569280&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ENDURANCE INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/920980236-endurance-invest-as) | Larvik | - | 134 180 kr | - |
| [DYNAMIC POSITORY INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/828051342-dynamic-pository-invest-as) | Larvik | - | 80 500 kr | - |
| [K42 INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/927982137-k42-invest-as) | Larvik | - | 190 356 kr | - |
| [FARRIS EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/919393289-farris-eiendom-as) | Larvik | - | 63 000 kr | - |
| [ØSTBY HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/991589821-ostby-holding-as) | Larvik | - | 230 293 kr | - |
| [VERDIPROSJEKT AS](https://www.norscout.com/no/company/921433247-verdiprosjekt-as) | Larvik | - | 63 000 kr | - |
| [SOLANTRA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928650146-solantra-holding-as) | Larvik | - | 262 600 kr | - |
| [FERMENTA AS](https://www.norscout.com/no/company/935747171-fermenta-as) | Larvik | - | 53 577 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 08.05.2026.
