---
title: "HUNNDALEN INVEST AS (927573903): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HUNNDALEN INVEST AS i Gjøvik hadde 703 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927573903-hunndalen-invest-as"
---

# HUNNDALEN INVEST AS

Uoppgitt · Gjøvik

- Org.nr: 927 573 903
- Styreleder: Øyvind Eriksen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 703 kr
- Driftsresultat 2025: −8 597 kr (Margin −1 222,9 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 98,9 % (meget god). Opp fra 2,9 % i 2024
- Likviditet: 1,76 (god)
- Soliditet: 45,1 % (meget god). Opp fra −43,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 2,9 % | 98,9 % |
| Driftsmargin | - | - | −1 222,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −537,4 % | 565,2 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,76 |
| Soliditet | 40,0 % | −43,8 % | 45,1 % |
| Gjeldsgrad | 1,5 | - | 1,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 1 |
| Driftsresultat | −8 | −9 | −9 |
| Årsresultat | 132 | −3 891 | 3 682 |
| Driftsmargin | - | - | −1 222,9 % |
| Sum gjeld | 4 010 | 4 010 | 3 000 |
| Sum driftskostnader | 8 | 9 | 9 |
| Finansresultat | 140 | −3 882 | 3 511 |
| Resultat før skatt | 132 | −3 891 | 3 502 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 180 |
| Omløpsmidler | 6 680 | 2 788 | 5 281 |
| Sum eiendeler | 6 680 | 2 788 | 5 461 |
| Egenkapital | 2 670 | −1 222 | 2 461 |
| Kortsiktig gjeld | 0 | 0 | 3 000 |
| Langsiktig gjeld | 4 010 | 4 010 | - |

## Ledelse og styre

- Øyvind Eriksen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Plassvingen 14B, 2819 Gjøvik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 23.07.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [RØSTE REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/922176973-roste-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 6 250 av 6 360 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Holdingselskap.

## Kunngjøringer

- 23.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000294324&sokeverdi=927573903&spraak=nb)
- 01.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000509409&sokeverdi=927573903&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ENSTIAN AS](https://www.norscout.com/no/company/926454498-enstian-as) | Gjøvik | - | 5 700 kr | - |
| [RBVK HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/945525932-rbvk-holding-as) | Gjøvik | - | 84 kr | - |
| [FODAL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/923738290-fodal-holding-as) | Gjøvik | - | 7 000 kr | - |
| [SF--INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/814719332-sf-invest-as) | Gjøvik | - | 0 kr | - |
| [HAJA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/831518162-haja-holding-as) | Gjøvik | - | 7 200 kr | - |
| [RICHARDS AS](https://www.norscout.com/no/company/832877522-richards-as) | Gjøvik | - | 0 kr | - |
| [ANNE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/999515142-anne-holding-as) | Gjøvik | - | 14 575 kr | - |
| [NORDIC MATERIAL TECHNOLOGIES HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/833698842-nordic-material-technologies-holding-as) | Gjøvik | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 24.05.2026.
