---
title: "GLOW TECHNOLOGY AS (927600676): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "GLOW TECHNOLOGY AS i Oslo hadde 49,4 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Jan Jerker Olof Dammbro. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927600676-glow-technology-as"
---

# GLOW TECHNOLOGY AS

Dataprogrammeringstjenester · Oslo · Etablert 2021

- Org.nr: 927 600 676
- Nettsted: [glowtechnology.com](https://glowtechnology.com)
- Daglig leder: Jan Jerker Olof Dammbro

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 49,4 mill. kr (+2,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −6,27 mill. kr (Margin −12,7 %)
- Ansatte: 7

## Ansatte

- januar 2026: 7
- mars 2026: 6
- september 2026: 7

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −6,1 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −19,6 % i 2024
- Likviditet: 0,41 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,26 i 2024
- Soliditet: 5,4 % (svak). Opp fra 2,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −11,2 % | −16,5 % | −19,6 % | −6,1 % |
| Driftsmargin | 3,9 % | −8,9 % | −23,3 % | −37,2 % | −12,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −7 027,1 % | −1 337,4 % | −1 118,5 % | −718,4 % |
| Likviditetsgrad | 1,06 | 0,15 | 0,35 | 0,26 | 0,41 |
| Soliditet | 5,9 % | 0,1 % | 2,6 % | 2,0 % | 5,4 % |
| Gjeldsgrad | 16,1 | 915,8 | 38,0 | 50,2 | 17,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 000 | 35 492 | 47 418 | 48 117 | 49 414 |
| Driftsresultat | 39 | −3 149 | −11 040 | −17 912 | −6 273 |
| Årsresultat | 29 | −3 234 | −10 833 | −17 588 | −24 491 |
| Driftsmargin | 3,9 % | −8,9 % | −23,3 % | −37,2 % | −12,7 % |
| Sum gjeld | 948 | 54 035 | 76 697 | 101 144 | 96 016 |
| Sum driftskostnader | - | - | 58 457 | 66 029 | 55 687 |
| Finansresultat | - | - | −2 837 | −4 637 | −20 656 |
| Resultat før skatt | 38 | −4 146 | −13 876 | −22 549 | −26 929 |
| Anleggsmidler | 0 | 45 796 | 51 780 | 77 274 | 62 049 |
| Omløpsmidler | 1 007 | 8 298 | 26 933 | 25 885 | 39 449 |
| Sum eiendeler | 1 007 | 54 094 | 78 713 | 103 160 | 101 497 |
| Egenkapital | 59 | 59 | 2 016 | 2 016 | 5 481 |
| Kortsiktig gjeld | 948 | 54 035 | 76 697 | 101 144 | 95 081 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 935 |

## Ledelse og styre

- Jan Jerker Olof Dammbro: Daglig leder
- Hans Øyvind Ryen: Styrets leder
- Christian Banzhaf: Styremedlem
- Randi Skagemo: Styremedlem
- Hanna Kristina Ingemarsdotter Jonasson: Styremedlem
- Arne Erik Berntzen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Biskop Gunnerus' gate 14A, 0185 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.100 Dataprogrammeringstjenester
- Etablert: 01.06.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2021
- Revisor: [DELOITTE AS](https://www.norscout.com/no/company/980211282-deloitte-as)
- Størrelse: Nr. 241 av 4 916 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive utvikling og salg av programvare og konsulentvirksomhet innen IT, samt hva hermed står i forbindelse. Virksomheten kan drives av selskapet selv, av heleide datterselskaper, eller gjennom andre selskaper det har eierandeler i eller samarbeider med.

## Kunngjøringer

- 21.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000577865&sokeverdi=927600676&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VEXTER AS](https://www.norscout.com/no/company/932038870-vexter-as) | Oslo | 8 | 632 400 kr | - |
| [MATERNA NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/931471147-materna-norway-as) | Oslo | 7 | 34,4 mill. kr | +1 698,3 % |
| [2IZII AS](https://www.norscout.com/no/company/934936124-2izii-as) | Oslo | 8 | 1,22 mill. kr | - |
| [VERIFIED AS](https://www.norscout.com/no/company/914397111-verified-as) | Oslo | 7 | 33,4 mill. kr | +29,4 % |
| [LÅVLI AS](https://www.norscout.com/no/company/918567852-lavli-as) | Oslo | 8 | 1,85 mill. kr | −30 % |
| [OPTINN AS](https://www.norscout.com/no/company/927981572-optinn-as) | Oslo | 7 | 21,6 mill. kr | +30,1 % |
| [INNSIKT.AI. AS](https://www.norscout.com/no/company/931507354-innsikt-ai-as) | Oslo | 8 | 2,18 mill. kr | - |
| [RAM PENETRACE AS](https://www.norscout.com/no/company/954976807-ram-penetrace-as) | Oslo | 7 | 18,5 mill. kr | −21,9 % |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
